Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Black Ops 2

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

Mighty_THoR said:

şöyle düşün mw2 deki terminal i hayal et o haritanın 1/3 büyüklüğünde bir harita al oraya milleti doldur hepsinin eline smg ver. now shoot

sniper ı filan geçtim assault alacak derecede bir mesafe dahi yok cod 4 deki shipment birçok haritadan daha büyük.

ps3 te terminalde çok eğleniyodum ben ya hehe trafo klübesimi ne vardı onun üstün çıkıp silenced acr ile geldin 40 kill
Sosyal ağlarda paylaş

shitty community felan deniyor da, black ops 2'de eline shotgun alıp mapte sağdan sola atlayıp oyuncuları çok yakın mesafeden zımbalamanın tadı başka ya.
gerçi orta mesafede shotgun etkisini yitiriyor, ama yakın mesafede baya ölümcül. köşelerden saklana saklana ilerlemek gerekiyor, mapler de baya müsait ona.
Sosyal ağlarda paylaş

Mighty_THoR said:

goldbären said:

abi hack var daha ne tartışıyosunuz. fps kültürünün selahiyeti için lütfen kilitleyin cod diyenleri de banlayın.

her yerde var, bf3 de de var özellikle uçaklar şahane kendi etrafında dönen jetler priceless.

ahahha BF3 te GOD mod bile yapıodun haahahh komediydi...

şuan sadece radar hack nametags hack no recoil filan gibi şeyler farkedilmeden çalışıyor var bende arkadaşın acc la oynadim baya öle..
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

arkadaşlar, knight'a espri olsun diye kınayt demenizle benim korsana aynı şekilde ilaç demem arasında ne fark var? idrak sorunu mu yaşıyorsunuz? aa osmanmış prdn ii gclr

pardon ya ben korsan oynuyorsun ve bunu belirtiyorsun sanmıştım, tamamen idrak yolları iltihabı yaşamışım çok sorry.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...