Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

27-29 Nisan Beta İzlenimleri

Qahlel

Öne çıkan mesajlar

2012 sonuna anca cikar iyi ihtimal. klasik tatil vaktine getirirler 12 arlaik falan filan yani 6 ay d3 oynayabilirsin kusana kadar.

zaten sonra bayar hop hop buraya atlariz. bu arada wow mop geliyor zaten, gw2 single multi karisik oynanir bolca arada wow mmorpg gibi dusunulerek aylik odenerek panda monk kasilir falan.

bu kadar sonrasi marduk falan.
Sosyal ağlarda paylaş

d&r'daki satış infosunda oyunu alanlar nisan ve mayıs aylarındaki betaya katılım hakkı kazanıyorlar ibaresi vardı. mayıstan sonra aralığa kadar beklemezler gibi geliyo bana release için. tabi oyunu oynamadım ne kadar eksiklikler var sorun var bilmiyorum ama çok yoksa haziran ayı gibi çıkar diye umuyorum (:D
Sosyal ağlarda paylaş

Betada sürekli warrior ile oynadım silah çelişi çok fazla hepsi de kullanışlı. Mace ya da 2h swordla kalabalığa dalıp savurmak harika olmuş. Bannerların biraz daha efektif olabilir gibi geldi etki alanları az cdlar uzun birde sağdan soldan adamlar gelip çalıp kaçıyorlar.
Wrw da 3 server savaşı çok güzel düşünülmüş. Mesela 2 kişi giderken bir tane mavili gördük adamı öldürürken. Arkadan 10 tane mavili geldi onlardan kaçalım derken kırmızılar tam önümüzde "you come to the wrong neighborhood madafaka" der gibi çıktılar sonra tecavüz tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

2-3 arkadaş birlikte oynadık. WvW tadından yenmiyor. Zamanın nasıl akıp gittiğini anlamıyorsun. Kah kale savunması. kah karavan baskını, bazen kale saldırısı, bazen karavanı koruma... PvP yaparken bile bir sürü farklı şeyi deniyorsun.

Hemen söyleyeyim. Tek başına takılan, solo, asosyal oyuncular için bu oyun gerçekten sıkıcı olabilir. Ama bir guildde falan olursanız, gerçekten keyif alabilirsiniz. Ben 10-15 kişilik grupların aynı vent veya TS'de WvW oynamasının keyfine doyum olamayacağını düşünüyorum.

Optimizasyon sorunu var bence de. Zoom out yeterli değil. Oyun cpu'yu yiyip bitiriyor adeta. Ama kalabalık savaş ortamlarında ayarlar kısılarak da gayet güzel pvp yapılabilinir. PvE'de zaten sorun olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...