Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

27-29 Nisan Beta İzlenimleri

Qahlel

Öne çıkan mesajlar

instancein full olmasi sonrasi seni kopya zonea atmasi guzel bir yenilik. instance olayini cozerler eger bulusamadi iseniz. ama benim anladigim instance dolu ise kopya zone a atiyor instance da yer acildikca otomatik gidiyorsun. herhalde beta oldugu icin hic bosalmadi instance.

diger uber ultra kulturlu arkadaslar :)

ozelden devam ettirseniz su sacma sapan geyik muhabbeti.
Sosyal ağlarda paylaş

janis said:

2 arkadaş aynı servera girdik. Ama buluşamadık. Farklı instance olayı sinir bozucu biraz. Umarım onu düzeltirler.

farklı instance yok yaw, overflow olayı var o şekilde denk geldiyseniz buluşamamışsınızdır. benim tavsiyem bu gibi durumlarda ana köylerden birine gidin genelde orada nufus patlaması olmuyor yanyana gelince beraber haritalara akın, yukarda birinin dediği gibi teki girince diğerini de otomatikman main haritaya atıyor böylelikle üstesinden gelirsinizi.
Sosyal ağlarda paylaş

alkansas said:

Xenocide said:

o bir hazır cevap

o bir süper anaokullu

genç anaokullular şaşkın

dünya bu çocuğu konuşuyor

O ALKANSAS. AJANSLARIN KRALI, KIZLARIN FATİHİ

Seninde fatihin olurum.

burda bana subliminal olarak kız demişsin, gerçekten tebrik ediyorum manyak lafmış, cevâb veremedim.

neyse ben bıraktım, aralarda millet konuyla ilgili bişeyler yazmaya çalışıyo ciddi ciddi, kötü hissettim kendimi. alkansas git camdan atla, pikaçu ol uç.
Sosyal ağlarda paylaş

Raze said:

aynı haritaya otomatik atma yok yaw, ya da var ama çalışmıyor. biz 5 kişi denedik, hepimiz overflowdayız ama farklı overflowlarda. kaç yıllık instance şeysini overflow diye boyamışlar. adını boşverip seçmemize izin verseymiş iyiydi.

o 5 maddelik sitede yazıyor eğer partideysen ana köyden çıkarsan daha doğrusu beraber olduğunuz bir yerde, overflow'a atsa bile birinize harita müsait seni ana haritaya alıyorum diyince diğerleri de giriyormuş ben o yazının yalancısıyım.
Sosyal ağlarda paylaş

ben sıkıldım.

(potansiyel espri: "sıkılmadın, noktalısından oldun HEHEHEHEHE" diyebilir bence)

Denoyla şeyi konuşuyoduk, bu elementalistte şimdi her weaponda skiller değişiyor ya, 5 tane weapon skilli var, ama o skilleri de değiştirebiliyoruz galiba ben öyle bi liste görmüştüm. yani sadece staff için mesela 5 tane default skillin yanında 20 30 tane daha sanki skill vardı ama açık değillerdi. bu tabi her silah için geçerli oluyor böyle olunca. Bu dediğim doğru mu yoksa ben yanlış mı gördüm? eğer öyleyse muazzam bi skill havuzu var abi.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

ben sıkıldım.

(potansiyel espri: "sıkılmadın, noktalısından oldun HEHEHEHEHE" diyebilir bence)

Denoyla şeyi konuşuyoduk, bu elementalistte şimdi her weaponda skiller değişiyor ya, 5 tane weapon skilli var, ama o skilleri de değiştirebiliyoruz galiba ben öyle bi liste görmüştüm. yani sadece staff için mesela 5 tane default skillin yanında 20 30 tane daha sanki skill vardı ama açık değillerdi. bu tabi her silah için geçerli oluyor böyle olunca. Bu dediğim doğru mu yoksa ben yanlış mı gördüm? eğer öyleyse muazzam bi skill havuzu var abi.

sanırım o şey. mesela bir skilli attıktan sonra devamı olabiliyor o yüzden 5den fazla skill görmüş olabilirsin bir silahta.

ranger'dan örnek vermek gerekirse sadece ranger oynadım. tek el kılıç ile hornet string diye bir skill var (adından tam emin değilim) ilk bastığında düşmana hasar verip 6 7 metre geri kaçıyorsun, tekrar bastığında bu sefer eskrimci gibi kılıçla uçarak herife saldırıyorsun (arı iğnesi işte) dolayısıyla 2 tane skill gözüküyor sitelerde. belki bundan bahsediyorsundur.

bir de bow harici tüm silahlar ne kadar zevkli yahu ranger'da. akrobat gibi hoplayıp zıplıyosun tek el sword'la, yılan zehiri diye bir skil var, 180 derece düşmanın etrafında dönüp batırıyosun zehiri :D greatsword'da leap var kuş silueti uçuyosun düşmanın yanına saldırı, ayrıca ayı skilli var ayı silueti çıkıyor bleed veriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...