Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

27-29 Nisan Beta İzlenimleri

Qahlel

Öne çıkan mesajlar

hoca cok anlamsiz olmus mesajin,

1) senin kendini savunmana yonelik bir sozum yok benim. hatta sana bir sozum yok :) zerre ilgilendirmiyor yontemlerin beni.

2) mesajinda bold mold zart zurt bisey yok, basmissin burda WOT u. direk link atsaydin bosuna zahmet etmeseydin.

3) madem duz yazi koyuyorsun buraya, o zaman quote atmana gerek yok, imzana da koyarsin siteni olur biter.

ama uslubundur tarzindir ivirdir zivirdir beni baglamaz, bana gore reklamdir, buda benim yorumumdur, seni baglamaz. :D

selametle genc dostum,

edit: uyandiriyim bu arada ust post u alintilamak, ban sebebidir pati de.. girdigin diger forumlarla aman diyim karistirma :D
Sosyal ağlarda paylaş

@LuNiZ

benim hakkımda yazdığın için cevap verme ihtiyacı duydum. kendi fikrindir. ancak dediğim gibi forumlara bold-underline kısımlarını koymaktan vazgeçtim. siteye koyuyorum. o yüzden link var.

her forumun saçma sapan kuralları var. misal donanımhaber'de quote için koymam konusunda uyarıldıydım. o yüzden her yere quote içinde koyuyorum.. vs..
Sosyal ağlarda paylaş

craft yaparkan bankaya attığınız material'ları direkt oradan alsa bizi koşturmasa oyun güzel olur. sanırım 1'de böyleydi bunda da umarım aynı şekilde yaparlar, gw2 forumlarına baktım suggestion olarak başlığı açılmış bile. madem tek tek slot açtın bankada material'ler için bi zahmet bana oradan kullandıracaksın.
Sosyal ağlarda paylaş

walkie said:

http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game/473/feature/6350/5-Things-People-Are-Btching-About.html/page/1

betadaki sorunlardan 5 maddelik bir derleme çıkarmışlar

overflow dışında zorlama olmuş biraz diğer sebepler
karakter modelleri stilize, anime tarzı humanlardan zerre hoşlanmıyorum o ayrı ama cartoonish durumundan ne kastetmişler merak ettim

oyunun bana göre en büyük sorunu sosyal kısmının çok basit olması. bi swtordan bile kötü durumda community oluşturma konusunda, bu kısımda amaçları ne tabi bilemiyorum devlerin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...