Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eski oyunlar (gog.com)

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

tomkat said:

konuyla alakali degil ama eski izometrigimsi bi 3d oyun vardi

yonettigimiz karakter zenciydi ve psionic gucleri falan vardi

hatta oyunun konusu da onla alakaliydi

oyunun logosunda da beyin falanvardi

neydi adi o oyunun ya

şunu mu diyorsun?

http://i.imgur.com/0ujJ8LW.jpg

ya da şu:

http://i.imgur.com/dZ5L9TP.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
öyle olmaması lazım sanki ya :D witcher'ın gog versiyonunu çekmiştim mesela korsan takıldığım bi ara, demek ki bi şekilde cracklenmesi falan gerekiyor? başka hiç gog versiyonu olan korsan görmedim sonra mesela?
dediğin gibi ise gog'un olayı, o zaman gidip ortak alalım paticik olarak bütün oyunları sonra paylaşalım. nedir yani adhsufhadsuf.
Sosyal ağlarda paylaş

Sorieno said:

Bi oyun soracam hemen siliyorum:

TPS bir oyun vardı. Rüya dünyasındayız, hatta karakter de Street Fighter'daki Sagat'a benziyordu. Uçuyorduk muçuyorduk falan bir şeyler topluyorduk havadaki. Level bedava vermişti hatta oyunu.

Buldurun be.

olm bunun topiki bile var
direk gelişiner cevaplamıştım
bugun geç kaldık
fasfasfas
Sosyal ağlarda paylaş

Seru said:

torrent sıtelerinde türle gog oyunu var sadece gog yaz mesela bak bakalım karşına neler geliyor. witcher oyunları da dahil buna drm yok çat çat kuruyosun.

GERGE said:

sabonis neden DRM'nin kesfedildigini cok guzel anlatti biraz once.

lan allah kahretsin ya. 3 yıldır falan CoD hariç kopya oyun oynamıyordum resmen. niye böyle bir şeyin varlığından haberdar oldum ki ben. Temiz, dertsiz, tasasız orijinal installation var yani elimizde beleşe :D :D

şimdi unepic çekiyorum mesela, elimde DRM free bulunsun, 1 saat falan oynarım güzelse sonra steam'de alırım mesela indirime girince.

neyse cüzdan biraz rahat eder. Hem steam hem gog'da olan oyunları önce gog pirate versiyonlarına bakıp alırım, böylece biraz tasarruf ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...