Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sayfa çevirirken yalayanlar

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Abi kütüphaneden kitap aldığımda bazılarında bildiğin okuyan elemanın önsöz yazdığını görüyorum. Özellikle dinle ilgili kitaplarda, Türkler nasıl müslüman oldu kitaplarında okuyan dallama ilk sayfaya haşa bunlar siyonistlerin oyunları tarzı yazılar yazmıi oluyor ilk sayfaya. Özenle yavaş yavaş siliyorum. Yolda görsem ağzını burnunu patlatırım böyle dingillerin.
Sosyal ağlarda paylaş

alt çizmek daha fena ya. ulan dingil hadi kendi kitabın olsa vurgu yapıyorsun kendince diyeyim de, o kütüphane kitaplarındaki cümle arası aforizmalarından ne istiyorsun.

sanki hayatın anlamını çözdü pezevenk de altını çiziyor.

bakbakbak.
Sosyal ağlarda paylaş

Bunun başına gelme sıklığı nedir GERGE? :)

Öyle bi yoğunluk aldım ki, ev meclislerinde misafirlere çay kahve değil de Kitap ikram ediyormuşsun gibi

evdeki kütüphaneni kullanmak için seni kullanan arkadaşlar mı bunlar nası bi güruh çok acayip

bi de ders kitabı da değil sanat kıtabı :D

neyse şaka tabii ki, evet çok rahatsız edici
Sosyal ağlarda paylaş

kitap benimse anasını bile bellerim onun.
not alırım, formül çıkartırım kenarına, 2-3farklı gazlı kalemle çizerim orasını burasını. post itler yapıştırırım vs.

sayfayı açtığımda hangi formül nereden gelmiş, hangi kısımları önemliymiş vs anlayacak kitaba kim bakarsa baksın.
hmm bu kırmızı işaretli formül 2sayfa önceki kırmızı işaretli denklemden geliyor diyecek kitabı ilk kez gören bile.

ha normal kitap ise -uyduruk hikaye kitabı tarih etc gibi uyduruk şeyler işte- o kitabım kapağı eğrilmemişse, sayfalarıfalan az yıpranmamışsa o kitaplar süslüktür demektir.

kitap az hasar görecek arkadaş. hatta çok hasar görmüşse daimi okunuyor denilebilecek
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...