Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 Teknik Sorunlar ve Olası Çözümler

Gangren

Öne çıkan mesajlar

HeraMurpy said:

Oyunda ne yaptım bilmiyorum ama ses gitti gelmiyor. Sounddan her sey tamam enable tık lı alttakıler yuzde yuz ama ses dun bı gıttı daha gelmıyor nereyle oynadımda oldu onuda anlamadım. Hoperlerım çalısıyor you tube vıdeolarında ses gelıyor fakat oyun sesı gıttı bırı bana yardımcı olsun lutfen sessız sessız tad alamıyorum :((
532 4922729 dan da ulasabılır bır hayırsever

windows un karıştırıcı dalgasından kapanmış olabilir mi?
Sosyal ağlarda paylaş

lenovo y570 laptop var , i7 işlemcili 8gb ramli nvidia555m ekran kartlı alet, her oyunu rahat rahat oynatıyor, fakat bu diablo da, tek oynarken çok sorun değil ama grupla oynarken fps 10 lara düşüyor , cpu ları 2 ye çektim, ekran kartı driverlarını güncelledim , tüm detayları kapattım banamısın demiyor, varmı bu laptopu olup bunu çözebilen.
Sosyal ağlarda paylaş

10 sayfayı da okudum, benimle aynı sorunu yaşayan yok.

Oyun düzgün çalışıyor ama 10-15 dakikada bir, bazen de daha kısa sürede, sanki alt tab basmışım gibi açık olan diğer programa geçiyor, program açık değilse masa üstüne dönüyor. Geçen gün tam yerdeki bir itemi alayım derken, browser'a döndü kendiliğinden, facebook açık kalmış, gereksiz birinin saçma bir fotosunu likeladım facebook'ta. mağdurum :(

bi de şöyle diğer forumlardaki gibi ban ikonu yok mu ya, blizzard ban ban ban ban döşeseydim atarlı ergen gibi :)
Sosyal ağlarda paylaş

belli bir saat oynadıktan sonra garip bir ping oluşuyor her 4 adımda 1 adım geri atmakla başlıyor fazlaşıp fazlaşıp uo speed açmış gibi dolanmaya başlıyorum sonra

res atmadan da düzelmiyor

bağlantımdan yana bir sorun olmadı şimdiye kadar başka oyunlarda.
olayı anladıysanız çözümü falan var mı ki bunun bıktım gunde2 kere res atmaktan. hayır valorda gidiyor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...