Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wizard, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

pekaziz

Öne çıkan mesajlar

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Anatoly-2917/hero/35720761
3 apoc var
tal rasha set 2 arcane power per second
arcane arttırsan pasifi de kapattım.
%10 reduction var

işte sadece rift boslarda act boslarında bitiyor AP o kadar da olsun sağda solda koşturuyon o ara ama torrent çok sarmıyo bakalım değiştirim belki.
Sosyal ağlarda paylaş

%19 cold dmg artışı için, %10 crit chanceden vazgeçmeye değer mi ?

şu an%56 crit change ve %400 crit dmg ile gidiyorum, mirrorball var 3 tane glacila spikelı MM atıyorum, zaten %29 gibi cold dmg bonusum var. Diğer 19 u almak için %10 critten vazgeçmem gerek. Ufak bir hesap yaptım mantıklı geliyor cold dmg almak, frozen orb sallıyorum birde ama onun yerime meteor almayı düşünmüyorum şu sğouk hasarı veren rune le beraber meteor daha makul Frozen orbdan.

Fire neden gitmiyorsun diyene, çünkü cold bonuslarım daha iyi fire bonusu veren itemlar yapmaya çalışıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Conflag damage i target uzerinde 1 tane olabiliyor kac fire wiz olursa olsun ilk missile atan uzerine stackleniyor vanilladaki ignite munching ayni.

Suan kafalik veya bot alabilirsem firebird 6 set 80 fire 50 elite olucak reforge ile de skill bonus zorlarim. Fakat wand of woh sart oldu mirrorball proc fixden sonra tf guldurmuyor eskisi gibi, yine de spec icin bis sayılır.
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün 1600 civarı shard bastım andariel cıksın diye, 12 tane helm çıktı legendary 1 tane andariel çıkmadı...

Arada komple arcane spec gearı topladım, şu ward bilmemne amuletli, wep.li vs.

Hatta 2 de stone of jordan düştü 28 ve 30 elite dmg'lı... Ama andariel düşmedi.

14 saat oynadım lan :( En son üniversitenin artık döneminde arenada rank kasarken bu kadar PC'de oyun oynamıştım meh
Sosyal ağlarda paylaş

yekeyeke said:

Reaper's Fear bunun için tüm senaryoyu normal zorlukta da yapsak malthaeli kesin düşüyor mu %100? Tormenti vs var mı zorunluluk?

Reaper's fear fixlendi, istediginiz zorlukta malthaeli gidip ard arda keserek dusurebilirsiniz. Sifirdan karakter kasmaya artik gerek yok.

Soruya cevap olarak normal zorlukta yapsanda malthael ilk kesisinde sure drop atar, ama bunun reapers fear olacaginin herhangi bir garantisi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Bugün 1600 civarı shard bastım andariel cıksın diye, 12 tane helm çıktı legendary 1 tane andariel çıkmadı...

Arada komple arcane spec gearı topladım, şu ward bilmemne amuletli, wep.li vs.

Hatta 2 de stone of jordan düştü 28 ve 30 elite dmg'lı... Ama andariel düşmedi.

14 saat oynadım lan :( En son üniversitenin artık döneminde arenada rank kasarken bu kadar PC'de oyun oynamıştım meh

abi, barbar arkadaş 300 shard ile 5 tane andariel aldı. wizardlara wizard hat geyiğinden dolayı andariel düşmesi bayaa düşük bi ihtimal sanki, ne bileyim. ona inandım ben de.
Sosyal ağlarda paylaş

http://eu.battle.net/d3/en/profile/meccem-2522/hero/37908528

Magefist düşünce ve %15 fire dmg li braecer buldum bir tane statlarıda güzel. Mirroballda olunca fire a döndüm. Colddan sonra dmg artışı bariz fark edilir oldu.

Şu an üstümdeki tüm buflarr açık, 1,06 M dps, 6 m küsür thoughness ve %33 fire dmg, % 13 Magic missile dmg ve %11 meteor dmg var.

Cindercoat vs diğer fire dmg veren item peşine düşdüm bende :).
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...