Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Monk, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

all resist yerine tek resist'e abanıp pasifle hepsini aynı seviyeye çekmek daha kolay değil mi? all resist'in yediği item bütçesi daha fazladır, hem daha pahalıdır diye öyle yapmayı denedim ben. yanlış mı yaptım?

ve %40 all resist yetmiyor galiba? gene eritiyor molten ve plagued.
Sosyal ağlarda paylaş

DeadSkinMask said:

http://us.battle.net/d3/en/calculator/monk#UkiQTg!Xc!ZaZabZ

şu an bunu kullanıyorum. saldırının yoğunluğuna göre mantraları değiştiriyorum. zorda kaldığımda serenity iş görüyo. level 50. 11k HP 1.3 damage 2k armor daha hell oynamadım. nightmare da iş görüyo baya.

Chant of resonance falan çok gereksiz abi refreshleyiverirsin mantranı, bir de 3. passiveini yazmamışsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

DeadSkinMask said:

http://us.battle.net/d3/en/calculator/monk#UkiQTg!Xc!ZaZabZ

şu an bunu kullanıyorum. saldırının yoğunluğuna göre mantraları değiştiriyorum. zorda kaldığımda serenity iş görüyo. level 50. 11k HP 1.3 damage 2k armor daha hell oynamadım. nightmare da iş görüyo baya.

Chant of resonance falan çok gereksiz abi refreshleyiverirsin mantranı, bir de 3. passiveini yazmamışsın.

3. passive one with everything onu yazmayı unutmuşum.
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

ya ölmüyorsan sorun yok gerçi evet. keyfine göre almak daha mantıklı da. bi ara istemediğin bişiler çekecen kafana. gömecekler sonra :D

Abi şu anda hell'de ilk actte olduğum için çok bir sıkıntı çekmiyorum ölme konusunda, ne yapsam heallıyor sürekli zaten, en kötü ihtimalle de 2 tane direct heal büyüsü var. Yanlışlıkla bişey çekmemeye dikkat ediyorum ama o doğru fds.
Sosyal ağlarda paylaş

level 57 oldum hell'deyim. act 3 bitti bitecek. şu buildi kullanıyorum.

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/monk#bTXgjh!YVe!cbbabY
çok absürt kombinasyonlar haricinde çok rahat kesiyorum elitleri vs.

air ally hem çok iyi tanklıyor hem de ben kite ederken güzel dps yapıyor. öldükçe çıkartırken de heal alıyorum bir miktar.

400 dps 1 hand ve güzel bir kalkan kullanıyorum. seven side kick hem ofansif hem defansif güzel bir skil.

5100 dps 3k civarı armor (dmg reduce %53) 30k da hp var.
Sosyal ağlarda paylaş

silahlar ilgili bir sorum olacak cozemedim tam,

dual wield iki silah aldigimda ornegin dps im 100 ise 150 oluyor. bir baska dual wield silah dustu diyelim onu takip dusuk olan silahi cikarinca dps 180 oldu, ama diger silahi cikarincada 180 de kaldi. yani dual degil tek silahliyim su anda. ardindan bir baska tek el silah koydum bos slota 180 dps 150 ye dustu ????

neden boyle bir acaiplik var bu bir ozellikmi bugmi ? kafasina gore dual wield dps i calisiyor sonra sapitiyormu yoksa bu bir ozellikmi.

kilic monk silahi bu soylediklerim.

ben anlattigimi tam anlamadim umarim icinizden birisi biliyordur neden bahsettigimi :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...