Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Monk, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

passive resist icin soyle; 300 bilmemne resist = %50 olarak gozuktu bende.
biraz daha inferno bakindim..blizzard resmen "ehikiki elinizdeki tum geari 2x kaliteli hale getirmeden oynayamazsinizki" dese daha iyi olurmus.

dps yetmiyor resmen enrage e giriyo mavi elitelerin "extra health" olanlari. bide crowd controlun her saniyesi altin degerinde infernoda eheh..blind idi, fear idi, inner sanctuary idi baya is yapiyor..

ama resist resist resist derim inferno icin..
Sosyal ağlarda paylaş

Bende 315 oldu resistler cok rahatladim dps cok dusuk ama soloda pek yapmiorum artik yine yatiorum arada ama ilk girdigim zamana gore cok daha az, birde dusen itemlarda resist gelmeye basladi artik ufaktan.

Bugun birde bug oldu nasil oldu anlamadim inferno act 4e girdim publicde ilk gelen beyazlar bile cok acaip zorladi
Sosyal ağlarda paylaş

hrmm, o halde 40-50k hp, 5-6k armor, min350-450 resist (%60) biraz dodge, min 15k dps ile solo act1 rahat olur muhtemelen.

ha, act2 icin herkes(melee classlar) agliyor forumlarda onu bilemicem..

o sivrisinekleri elite olarak illusion/shielding/fast/firechain kombosuna denk gelirseniz, oyun kendi kendine uninstall ediyormus zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

sey cok zavalli monk icin..heal basan hicbir abilty herhangi bir stat ile scale olmuyor..yani lvl60da 8k heal atiyorsa cooldowni olan bir abilty, infernoda oyle kaliyor kek gibi..hani ne bilim dex mi olur vitality mi..8k scale olsa soyle 12k ya, mantra spam disinda birhalt yapabilme imkani cikar belki.
Sosyal ağlarda paylaş

ehehe aynen, o numune mantranin procu iste, ilk 3sn total hp ile scale li %15 shield basiyor 3 snligine..bende aynen mantra:boon spam ile dolaniyorum. diger abitlyerde hayatta kalmak icin iste cerez. :/

hayir yani sacma olan..devamli aktif durmasi gereken, secondary bir abiltynin proc bonusu, su anda en onemli primary abilty durumunda..hatta mantra secondary bile degil, oyle stance gibi bisi..stance spamleyip proclayarak dolaniyorum 3-5saniyede bir...meeh blizz..
Sosyal ağlarda paylaş

ya sirf healing degil diger skillerde bi yerden sonra acayip yetersiz kaliyor. hell'de basladim seven sided strike olsun, wave of light olsun hic bir esprisi kalmadi. bir tek sweeping wind ise yarar bir sekilde sekilde kullaniyorum. diger butun skiller hayatta kalmak uzerine kurulu su an.

bu arada karsilastigim en olumcul kombo molten,plague ve arcane di. resmen eridim gittim saniyeler icinde.
Sosyal ağlarda paylaş

39k hp
150 all resist
%42 dodge
9250 dps

statlarim ile bu buildi oynadim witchdoctor arkadas ile inferno act I co-op. 2/3 lük kısmı cok rahat bitirdik.

buildde bir slot bos evet. inner sanctuary almistim ama dar koridorlar haric pek kullanisli gelmedi. onumuzdeki oyun extra damage icin exploding palmi deneyesim var.

waller-frost-jail combosundan 2'si birlikte gelmedikce sorun olmadi. tabi solo yalan oluyor bu build. co-op'da cok iyi is yapiyor.

ama oyun biraz otursun ilk class balance patchinde koklu bi revamp gelir sanki. mantra spam cok tekduze. diger skilleri biraz canlandirmalari lazim.
Sosyal ağlarda paylaş

We're in the process of removing the on-use benefits of the Mantra of Healing rune, Boon of Protection. The hotfix change is:

Amount of damage absorbed is now capped at the amount of healing provided by Mantra of Healing in the first 3 seconds after activation

We recommend discontinuing its use until the rune is replaced with a new rune and mechanic in a future patch.

The Boon of Protection rune was approximately ten times over its budget on the benefits it provided, and it was quite simply a mistake on our part to let the rune ship as it was. We don't intend to take these quick and drastic measures often, but considering the severity of the issue, we felt it important to correct it swiftly.

We're shooting to post a full list of recent hotfixes tomorrow, and will be looking to answer questions once that's live.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...