Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Monk, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Valla kaçkez denedin bilmiyorumda, yaklaşık 10 kez sıfır mf ile act 1, 5. görevden başlayıp sona kadar kestim ne var ne yok.

Sonra 100 mf ile 5-6 run yaptım aynı yeri, çok abartı bir mavi drop farkı var, gene ciddi sarı drop farkıda var. Dropların levellarında çok ciddi fark hissedemedim ama sayısı baya arttı. Şimdi kafaya koydum 200+ mf toplamaya çalışıyorum dps'i çok düşürmeden. Öyle devam edecem farma.
Sosyal ağlarda paylaş

tabiki. tutup da 300%mf kassan bile butcherdan düşecek lootun havuzu bellidir.

mfsiz 650 dps silahtan ötesini görememiştim mf ile 880dps 2 handed düştü mesela. yine bir wdoktor offhandi düştü iyi damagei ve intellect rolleyen. drop listin en tepesinden item rolletme sansin artiyor iste.

ilk firsatta whimsyshire yapicam ranged arkadaslarimi alip full mf setimle. conviction %48 dmg aura ucuruyor rangeleri. :p tasisinlar beni dsagfdgh.
Sosyal ağlarda paylaş

Spo

Sımdı Attack Speed 2.38
LOH 967
Resist 596

Damageım Cok dusuk Loh ve as den ödun vermedıgım ıcın mıllet cok cıddı dpslerle gezıyor.

Sorum şu resısttenmı
lohtanmı
As den mı ödun verıp damage e yuklenıyım

Yada dıyosanızkı karakter cop ona gore ıtem satın alıcaz ahtan
Sosyal ağlarda paylaş

abi LoHtan efektif olarak faydanalanman icin vurabilmen lazim vurabilmen lazim vurabiliosan eger dpsinin yuksek olmasi avantajin olur ama eger ki kitelamak zorunda felan kaliosan o zaman biraz daha rez gerekebilir, reziztleri 500de tutup lohu 1.2-3 lere cekip dpside 13-14k yaptinmi gg act 2, ama act 3 baska
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...