Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Barbarian, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

kthxbye

Öne çıkan mesajlar

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/barbarian#ahUQRP!ZYW!YZZYYc

Tornado hani patır patır böyle hızlı hızlı vuruyor ya. Hah her vuruş 1 tick işte. Ne kadar çok tick o kadar çok damage ve en önemlisi o kadar çok fury.

Bazen Crater 2'de fury'min bittiği oluyor ancak genele bakarsak bitmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm...
Diğer itemlarına göre değişir. Yani sen gidip amuleti 9AS'li trifecta alacabilecek kadar zenginsen, ya da helm'e critli Mempo falan alabileceksen yaparsın tabii. Ama biraz daha düşük bütçeler için daha ideal tabii. Çünkü amaç yüksek mp farmlamak değil mp0'da WotB açık ilerleyebilmek.
Sosyal ağlarda paylaş

MP0'da WOTB sürekli açık tutmak imkansız gibi birşey eğer unbuffed dps 100'ün üzerindeyse. WOTB yerine Rend alıp, Warcry Charge alınca fury sıkıntısı az çok ortadan kalkıyor. Templar almakta fayda var bu arada inspiration özelliği %8 fury regen veriyor. Unforgiving rune'u da tavsiye ederim baya faydalı. 75-80M exp/hr yapıyorum MP0'da Alkazier run'ın biraz modifiyeli versiyonuyla. 7 dakika filan sürüyor her run.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Indifference-2656/hero/21901640
Sosyal ağlarda paylaş

indiffer43 said:

mp4 nasıl farm oluyo ben anlamıyorum bu arada. mp0-1 ve hatta çok çok abartı dps'iniz varsa 2 filan farmlanır da daha üstü mpler farm olmaktan çıkıyo, özellikle kastınız xp/legendary farmıysa.

aynen öyle mp 4,5,6 da felan farm yapıyorum diyen ne yaptıgını bilmiyor bencede.
Sosyal ağlarda paylaş

abi frenzy falan mı kullanıyonuz bilmiyom da superstition pasifi başlı başına bi fury generator, git plague havuzuna dal sınırsız hammer at, tek vuruş 600k koyacağı için deli bi life steal. rend spamla. hatta mf skilli olarak ancient spear yerine shouta grim rune'u koyuyorum, hammera da birthright koyuyorum ve bi keresinde shouttan monk'a set parçası düşürmüştüm o günden beri sık sık mp5-6 farmlarken shout ve hammer'ı treasure ayarıyla oynarım. kesemediğim tek şey diablo çünkü shadowum tek atıyor bana, mp10 diablo denedim shadowa geldim, ilk shadowumu kestim sonra ikincisi doğar doğmaz tek attı ahaha
Sosyal ağlarda paylaş

bundan önce şu klasik sprint, ww, war cry, battle fury, wotb, bash buildini yapıyordum da mp3ten sonra fıslamaya başlayınca muhteşem bi gear bulana kadar ezileceğimi anladım kafama göre bi build döşiyim dedim, skorn vardı stashte taktım criti abazanlığa çıktım
Sosyal ağlarda paylaş

Artariel said:

abi frenzy falan mı kullanıyonuz bilmiyom da superstition pasifi başlı başına bi fury generator, git plague havuzuna dal sınırsız hammer at, tek vuruş 600k koyacağı için deli bi life steal. rend spamla. hatta mf skilli olarak ancient spear yerine shouta grim rune'u koyuyorum, hammera da birthright koyuyorum ve bi keresinde shouttan monk'a set parçası düşürmüştüm o günden beri sık sık mp5-6 farmlarken shout ve hammer'ı treasure ayarıyla oynarım. kesemediğim tek şey diablo çünkü shadowum tek atıyor bana, mp10 diablo denedim shadowa geldim, ilk shadowumu kestim sonra ikincisi doğar doğmaz tek attı ahaha

Abi zaten shadowu kesmeye uğraşmıycan, kaçıcan ondan.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...