Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Barbarian, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

kthxbye

Öne çıkan mesajlar

• 4 hafta sonra ...
Ben 60 paragon 0 leveldeyim oyunu bırakalı 7-8 ay olmuştu. Dün yükledim geri döndüm biraz yardım istiyorum arkadaşlar. Barbar olarak itemlerde all resistance olması şart peki şu itemleri kesin alman gerek üstün kötü ise şu rota yada bu itemleri ah den çek diyebilecek var mı. Önerilerinize ihtiyacım var.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

valla ben şu an 27 paragonmuyum öyle birşey. bana söylenen;

cc: 50
cd: 250-300
ar: 700+
psy ve fire res: 800 vs
pickup rad: 7+
hp: 35 - 40

bunun yanında dps düşükse LoH (1.200+), dps yüksekse (100k üzeri ise ve sprint+ww oynuyorsan) LS (yaklaşık 9-10)

yeterli

daha uzmanlar buyursun

cc. 49.5
cd . 565
ar . 500
ps . 560
hp 40k

oldu mp 8 de oynuyorum act3 rahat.
Sosyal ağlarda paylaş

ozii_x said:

Ben 60 paragon 0 leveldeyim oyunu bırakalı 7-8 ay olmuştu. Dün yükledim geri döndüm biraz yardım istiyorum arkadaşlar. Barbar olarak itemlerde all resistance olması şart peki şu itemleri kesin alman gerek üstün kötü ise şu rota yada bu itemleri ah den çek diyebilecek var mı. Önerilerinize ihtiyacım var.

bende bugün başladım paragon 0'ımda

oyun kolaylaştı mı?

daha önce Act3 başlarını yapardım ama zorlanırdım biraz, WW spec'im ile neredeyse hiç takılmadan laps laps bitirdim.

Molten-Arcane-Mortal bir grupta takıldım sadece o kadar
Sosyal ağlarda paylaş

ozii_x said:

Dworgian said:

valla ben şu an 27 paragonmuyum öyle birşey. bana söylenen;

cc: 50
cd: 250-300
ar: 700+
psy ve fire res: 800 vs
pickup rad: 7+
hp: 35 - 40

bunun yanında dps düşükse LoH (1.200+), dps yüksekse (100k üzeri ise ve sprint+ww oynuyorsan) LS (yaklaşık 9-10)

yeterli

daha uzmanlar buyursun

cc. 49.5
cd . 565
ar . 500
ps . 560
hp 40k

oldu mp 8 de oynuyorum act3 rahat.

Benim dun baktim da,

Cc 61.5 olmus
Cd 350 fln

Ar 700 800 arasi ama demek ar abanmak yerine cd abanmam lazim

Ama d3rawr a bakarsan da as ve cc kasmam lazimmis

Kafam bir dunya oldu bu hesaplardan

Simdi, satamazsam takacagim amulet ve offhand ile 2k loh, 8.9 ls, 135k dps olacak

Mp8 yaparim demek bu halde ben?

Hayir artik upgrade de zor. 7k arttirmak icin 100m fln harcamak gerekio
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun kolaylaşmış ve artık herkeste item bilinci var. Rare veya legendary diye giyme olmuyor.

ben ar hep 500 de tutacağım.

Dediğin gibi minor upgrade artık 40m den başlıyor. Hele sağlam bir mh silah almak için 400m gözden çıkartmak şart.

Ben mp8 yaptım bile diablo hariç tabi ama onu deneyeceğim bir kaç düşündüğüm item var 3-4 parça upgrade edeyim a3 ü mp10 da diablo yu da 7 de falan denerim.
Sosyal ağlarda paylaş

adama laf vermem karakterimi gösterip. bu dediğimin gitsin fakirlere yardım etsin lafım ile ilgisi yok ki. sana fakir diyorsa gitsin yardım yapsın artistlik yapmak yerine. ha ama tek olayı o adamın başka birşey diyebilecek/yapabilecek kapasitesi oldugunu sanmıyorum.

stalk stalk dediği de, bu tiplemeyi ilk gördüğümde "bu ne biçim adam lan" deyip 3 5 geçmiş mesajına bakmış bulmuştum ne biçim bir adam olduğunu.

sonra da orada burada benim mesajlarıma alıntı yaptıgı zamanlar "sanane" diye cevap vermeye başladım bu yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...