Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TBMM'ye oyunları anlatmışlar (Lara Croft'un memeleri büyük bulunmuş.)

mokoko

Öne çıkan mesajlar

çok yerinde bir araştırma olmuş
mesela wow'da sıska mage açmak istiyoruz ama açamıyoruz
veya sağ memesini kesmiş amazon karakter yapmak istiyoruz ama büyük meme dayatması var oyunlarda
yüce meclisimiz bu tür sorunları ortadan kaldırırsa onların roll'larına öncelik veririz
Sosyal ağlarda paylaş

drakensang da her türlü meme ve kilo ayarlanabiliyor mesela kaslı amazon :)

dünya üzerinde de bu kafanın anlamadığı ola şu aslında adam veya kadın izlediği film, okuduğu kitap veya oynadığı oyundan etkileniyorsa, etkilerini süzemiyorsa sorun o kişinin ta kendisinde ve onu yetiştiren toplumdadır
Sosyal ağlarda paylaş

said:
özellikle göğüs kafesinin üst tarafına doğru yerleştirilmiş büyük göğüsler

ince bel

yuvarlak hatlar

kırmızı dudaklar ve yoğun bir makyaj eşliğinde belirgin gözler. hafif açık ağız görüntüsü ve uyarılmış göğüs uçları ile oldukça kadınsı bir görüntü,

kısmen giyinik, kısmen çıplak bir vücut

sanırsın ki mynetsex. eskiden po$et dergiler vardı bu i$ için moruk. sağolsun parlementomuz her ihtiyacımızı görüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

dua edinde adam biyover oyunu oynamamis, yoksa cok ciddi sonuclar dogabilirdi

Sahiden Mass Effect 3'deki gay sahneleri falan gorseler deli olurlar. Lara Croft'in gogus buyuklugunu bile sakincali bulan adamlar soz konusu.

Bence oyunlar icin ciddi bir sansur tehlikesi var. Sadece kucuk cocuklara satisi yasaklanir gibi dusunmeyin, bu konularda direk yasakci bir kafa yapisi izleniyor. Dusunun ki adam gece saat 2'de fuck kelimesini kullandi diye RTUK ceza veriyor.

Benim korkum Steam'e ve diger dijital saticilara bir engelleme yapmalari. Ustelik boyle bir sey Aral'in da ticari olarak isine gelir. Umarim yine korsanin eline bakmak zorunda kalmayiz.
Sosyal ağlarda paylaş

Bence bu araştırma iki olasılık dahilin de yapılmış gibi:

1-malum rutubetli yurt ortamın önceki versiyonlarında yetişmiş kişi, eski öğrendiklerinin etkisiyle üzerine vazife alıp böyle bir işe girmiş olabilir ki yazım, anlatım ve çıkarımlar olarak ağabeylik müessesinden ayrı düşmüş bocalayan kitle görünümünde.

2-hali hazırda aile yapısı bozuk olan bir millet vekili veya bakanın “türk aile yapısı elden gidiyor” gazlaması sonucu, alakasız kişiler tarafından yapılmış yapılmaya zorlanmış olabilir ki yazının genel saçmalığı bu yönde gibi

İlave olarak malum kutlu doğum haftasındayız ve çoluk çocuğu din dinayet peygamber sevgisi empoze etmek lazım ama Siyonistler bilgisayar ve oyunlar vasıtası ile bunu yapılmasını engeliyorlar diye bir reflex geliştirmiş olabilirler ama bilmiyorum ki yapmışlarmıdır?
Öte yandan bu hükümet bariz bir çıkarı yoksa böyle “dünyevi” işlerle uğraşacağını zanetmiyorum malum savaş da çıkacak

Zaten dünya para vermiş bilgisayar almış adamın 1-2 sene daha rahat oyun oynayayım diye çomak sokana ölene kadar beddua ederim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...