Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Muv-luv Alternative : Total Eclipse

Walrus

Öne çıkan mesajlar

Ahahahah aynısını düşünüyodum.

10

Zaten şu rus komutan 50 tane death flag açtı tek bölümde, kesin gidici. Tabii yancıları filan da ölür arada.
Son sahne girmeden önce bu bölüm de ne death flag yaptı ya, kesin bişeyler olucak diyodum ki o anda son sahne girdi eheh zamanlaması filan mükemmeldi betaların.

Hobbit ve Macaroni de bi death flag açtı gerçi, onlar da gidici derdim ama asıl kadroda onlar, toplamda 26 bölüm olucaktı sanırım onları daha kurban etmezler diye tahmin ediyorum.
Tabii eğer 13 bölüm olucaksa onlar da gg no rmk.

Sosyal ağlarda paylaş

ulan yine gosterip gosterip vermediler bu bolumde de, animenin ismini total cocktease olarak degistirmeleri lazim lol

neyse yine fena bolum degildi, 11 guzel olucak gibi

Motherland

o hatun 11de direk gidecek ya, hatta sahneyi bile anlatiyim size

betalar usse saldirirken zhar ve argos usse varir, kan govdeyi goturmektedir

betalara dalarken bridgesu nun 94 sekandosu duzgun ekipmanla cikmadigi icin tehlikeye girer, cephanesi biter kilici kirilir falan

tam boyle betalar ustune atlayacakken araya motherland girer, oglummm diye cigirir betalar parcalarken (various flashbacks)

bridgesu ragee girer kalan betalari gebertir

next episode: yuinin bridgesuyu teselli etme calismalari

Sosyal ağlarda paylaş

14

latrova cüüsa gg, yazık oldu :( ikizlere mi kestirdiler koca zhar batalyonu. bir kamçatka kalmış elde, hala stalin kafası püh. o da gider zaten yakında bomber filosunu da batırdılar salak gibi.

reklam arasında çıkan leyza-küğ güldürdü.

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...