Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Muv-luv Alternative : Total Eclipse

Walrus

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...

18

barmen natali de bir of çekse alaska dağları yıkılır. bizim DAHL da hikayesini anlatsa keşke biraz.

yuuya da az denyoluk yapmamış vaktinde, yazık olmuş delikanlı adama.

takamura CUYİ, cevapsız bırakma böyle agresyonları. biz seni böyle bilmezdik. fazla yumuşadın. :/

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

22

ya ibrahim abimize ne oldu göstermediler, şöyle okkalı bir osmanlı tokadı bekledim. meryem onu kafaladı da bizimkilere karşı savaştırdı, patlattıktan sonra farkettiler gibi bir twist çekerlerse yakarım yukon'u.

amerikan üssüne gönderdiklerini infinity grubu tanık diye temizlerse gene aynı muameleyi yaparım. kısacası hayatta kalabilmek için çok uğraşmaları gerekecek.
http://www.youtube.com/watch?v=PWhnZI_GIgg

Sosyal ağlarda paylaş

Ibo tsk zede cikti iimi, yuzbasi iken yakmislar adami, tegmenlige geri dusmus yazik, devird degisir dunya degisir tsk degismez ehuehu

Bu arada muv luvun uber gercekci amerikali tasvirine bayiliyorum, tasin arkasina saklanip menzildeki herseye nuke basan, teror orgutlerini besliyen, betayla savasan ulkelere yardim yerine silah satan, TSF leri beta ile savasmak icin diilde diger tsflerle kapisma ustunlugu icin tasarliyan bole tam amerikan isi ulke ehuehu

Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

Ibo tsk zede cikti iimi, yuzbasi iken yakmislar adami, tegmenlige geri dusmus yazik, devird degisir dunya degisir tsk degismez ehuehu

Bu arada muv luvun uber gercekci amerikali tasvirine bayiliyorum, tasin arkasina saklanip menzildeki herseye nuke basan, teror orgutlerini besliyen, betayla savasan ulkelere yardim yerine silah satan, TSF leri beta ile savasmak icin diilde diger tsflerle kapisma ustunlugu icin tasarliyan bole tam amerikan isi ulke ehuehu

http://muvluv.wikia.com/wiki/AMERICA
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...