Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Muv-luv Alternative : Total Eclipse

Walrus

Öne çıkan mesajlar

Viktor said:

meh 5 bolum surdu klisenin dibine vurmalari, BEACH EPISODE

peeping tom - check
voleyball- check
shower scene - check
ziyafet - check
catfight - check
okul mayosu, hakuryo yoksa UN var - check
issiz adada mahsur kalma - check
ayagi burkulan kiz ve onu tasiyan esas oglan - check
magra sahnesi - check
yahu bunlar nerde diye helikopter kaldirmayan ilgisiz support cast - check

bi karpuz kesmediler bide birisi UMI DAAAAAA diye bagirmadi, onumuzdeki bolum tamamlarlar bu eksikleri

Bölümün güzel bir özeti olmuş :D Şunuda ekleyelim ama :P

Memeler - check :=)
Sosyal ağlarda paylaş

yok hani acemice yaptilar bu isi, daha SHIT JUST GOT REAL i vermeden, adam gibi casti gelsitirmeden YURUYUN BEACHE diyip 2 bolum gomup orda character devolopment kastilar

beach episode yapimin sonlarina dogru gelen, oturmus karakterlerin maymun edildigi fanservice materialdir

giriste zaten tempo dusukken beachi gecirmek resmen icine etti butun zevkin, ilk 2 bolum zaten tempoyu sifirdan alip zriveye tasidi, simdi direk dibe vurdu
Sosyal ağlarda paylaş

açıkcası ben de anlamadım bu animeyi
siz gaza geldiniz die başladım
harbi ilk 2 bölüm hardcoredu atmosferi falan iidi

çat die 3. bölümde saçma sapan muhabbetlere bağladı

hadi 3. bölüdme karakter tanıdık da gerisi boştu yani.

ne bu böle mi gidecek, nerde bu ilk 2 bölümdeki ciddiyet ,zuzaylılar kapışmalar hardcore sahneler vs.
Sosyal ağlarda paylaş

Iste pacingde sorunlar var, genelde tempo dusuk baslatilir, karakterler o ara tanitilir, evrende ne olup bittigi orada anlatilir

Bunlar bole en hardcore malzemeyi ilk 2 bolumde verince beklenti hayvan gibi yukseldi, alaskaya geciste tempo dususu oldu, toparlanamaz bisi diildi ama serinin sonlarina dogru hem karakterler nefes alsin hemde butce rahatlasin diye kullanilan ez mode beach episode u dayayiverdi, pacing gg

Heriflerin ilk animesiymis bu bide, orijnal materyal total eclipse nasil bakmadim ama sonucta asil muv luv in icinde gecen bi spin off, adamlar cok zor bi isle baslamis direk

school rumbledada pacing problemi vardi misal, asiri dusuk pacingde beach episode ile heriler resmen kalkisa gecti harima&eri sahnesi ile, sonra basketball arcdan sonra gene dibe cakilmisti dogumgunu filan, sonra gg oldu zaten ucuncu sezon

Hani bi insana zorla 4-5 bolum izletir sonra gelitirdigin karakterleri son noktaya kadar kullanirsin, gintamada misal karakter sayisi nedeni ile 20-30 bolumde anca oturuyor

Su anda burada

Takamura ve tramvasini ana karakterden daha iyi biliyoruzki butun yuk ona biniyor

Yuuya nin redneck dedesini biliyoruz ama neden bunu attilar, neden isamu dyson oldu bi fikrimiz yok

Tarisanin karakter oturdu az, onun sirtinada cok yuklendiler ama hala bi halt bilmiyoruz

Scarlet twinsi az gelistirmeye calistilar, hala kapali kutular ama

VG nin playpoy stereotype haric bi ise yaradigini gormedik

Gintokiyi yuuyanin yanina hem mechayi hemde kafasini tamir etsin diye koymuslar, hayat danismani

Stella kapali kutu

Ibo kapali kutu
Sosyal ağlarda paylaş

valla gelecek bölümde gene hi-octane ekşın başlıyor sanki, yarı eğlenceli yarı ciddi, karakterlerin etkileşimlerinin değişmeye başladığı iki bölüm oldu ki klasik düz onsen/mizugi bölümü yerine böyle daha kalıpdışı bir bölüm bence daha kötü olmadı. fazla yüklendiniz sanki iki bölüm için.

tayço nukem'i tanıma fırsatı bulmak iki bölüme tek başına değerdi o ayrı zaten heh. ibo bir o iki.
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

açıkcası ben de anlamadım bu animeyi
siz gaza geldiniz die başladım
harbi ilk 2 bölüm hardcoredu atmosferi falan iidi

çat die 3. bölümde saçma sapan muhabbetlere bağladı

hadi 3. bölüdme karakter tanıdık da gerisi boştu yani.

ne bu böle mi gidecek, nerde bu ilk 2 bölümdeki ciddiyet ,zuzaylılar kapışmalar hardcore sahneler vs.

insanlık yok olsa bile hayat devam ediyo işte abi, seksiyle falan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...