Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls Online

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

@mortisonline:

hemfirim seninle ama bence olması gereken şu:

eğer bir ürünü hypelayacaksak düzgün bir şekilde hypelamak gerekiyor. düzgünden kastım dürüst bir şekilde. örnek olarak en son albion online işte. yani oyunun uzun vadede iyi bir şey olacağına ben şahsen inanmıyordum. ayrıca girdiğimiz alpha'da çok basic şeyler bile eksik ve/veya kötüydü. ee şimdi bu oyunu hypelarken "şöyle iyi" "böyle iyi" diye hypelamamak gerek.

yani birlikte oynayacağız diye oyunun 25 tane negatif tarafı varken, geleceği hiç iyi görünmüyorken 5 tane özelliğini öne çıkartıp oyun inanılmazmış gibi gösterip insanlara satın aldırmanın anlamı yok. dürüst bir şekilde negatif noktalarını da belirterek beraber oynuyoruz demek daha doğrusu. sırf adam çekeceğiz diye, beraber oynayacağız diye, kalabalık olsun diye oyunu olmadığı gibi lanse etmenin anlamı yok.

şimdi TESO'da mesela oyun bildiğin genel olarak kötü geliyor. bunu iyiymiş gibi hypelamak doğru bir davranış değil. insanlar yine oynasın etsin tabii ki de herkesin parası/zamanı kendini ilgilendirir ama oynayan adamlar sırf başkaları da gelsin alsın diye oyunu olmadığı gibi yazıp çizmesin forumda. 3 tane iyi özelliğinden bahsedip 20 tane kötüyü dışarıda bırakmasınlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Biz İlluin'le, beta da oynadık ve daoctan beri böyle keyif aldığımız bir oyunla karşılaşmadık.Mart gibi bir open beta olucak deniyor. Oyun konsolada çıkıyor aman konsol için oyunu değiştirmişlerdir korkusu olmasın. Adamların yaptığı açıklama şöyle idi, konsolda oyunu oynicak az miktarda oyuncular için oyunu aptallaştırmadık. Yanlış hatırlamıyorsam aynen böyleydi.

Kombatı, videodaki gibi akıcı ve güzel.Irk ve skill özellikleri ile zibil gibi farklı karakter seçeneği sunuyor ve bence en güzeli,combatta bir gerçekçilik var, ben dragonknight 2H oynamayı planlıyorum, bildiğin kafa patlatma hissi uyandırıyor combatı :)
Sosyal ağlarda paylaş

Aylık ödeme olmasa birşeyler çıkabilir aslında beklentiler baya düşük hype hiç yok falan az düzgün birşey yapsalar gideri olacak.

Gw2'de oradan kurtarıyor zaten hem yeni şeyler geldiğinde açıp bakıyor millet hem devam eden sub derdi olmadığından fazla girmesede koymuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Heh..mmo kasintilari baslamis.

Ben sovup sovecegimi sovdum. En sorunlu gordugum seyleri bu kadar az zaman kala duzeltseler, hatta Gw2 seviyesinde cila atsalar bile, 7/10 en fazla veririm iste..Kisisel fikrim tabi.

Sizleride anliyorum ama..piyasa kupkuru :/

dipnot: Open Beta yapacak kadar to$akli olduklarini dusunmuyorum..Halen NDA aktif, kendi yayinladiklari gidim infolar disinda hickimse birsey yazamiyor, release bu kadar kala..
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.youtube.com/watch?v=na-Jun_uRFQ#t=11

said:
A renowned group of actors will be lending their voices to The Elder Scrolls Online. John Cleese, Michael Gambon, Kate Beckinsale, Malcolm McDowell, Lynda Carter, Bill Nighy, and Alfred Molina -- and many more -- take on the roles of just some of the interesting characters you'll meet while exploring Tamriel.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...