Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Guild Intent / 8/8 Heroic / Turkish First

Sequoyah

Öne çıkan mesajlar

Ya benim anlamadığım olay hep sequoyah'ın agresiflik gösterdiği söyleniyor. Ya arkadaşlar şakamısınız. Adam guildinin contenti Türkiye birincisi olarak tamamladığını duyuruyor arkasından değişik videoları kanıt göstererek dalga geçer biçimde konuşma mı dersiniz , sanki hayatımızda ilk defa progress görmüşüz gibi böyle bir komik nasihatler mi dersiniz ya da rencide edici konuşmalar mı dersiniz ne kadar saçma sapan konuşma varsa yapılıyor. Bütün bunlardan sonra da haklı olarak sinirlenen adam cevap verince de adam agresif oluyor , sakin ol şampiyon falan deniyor. Sen adamı rencide edici konuşma yap veya alaycı konuş üzerine de adam eyvallah desin var mı böyle birşey. Bu konunun bu post altında daha fazla saçma sapan uzamasını ben guildin yöneticilerinden biri olarak istemiyorum. Eğer guildle ilgili konuşmak istiyorsanız yada guildin şu anki pozisyonu hakkında yorumlarınızı yapmak istiyorsanız buyrun skype adım: leventozkan2 ekleyin konuşalım enine boyuna neyse düşünceniz söyleyin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
İleriye dönük WoW yok abi artık, oyun miladını doldurmaya başladı. Ondan gayri zaten Türk guildleri arasında (eskiden lonca derdik buna, ahh o eski Türkçe terimler kullanan oyuncular, ahhhh) kaçıncı olduğunuz önemli değil, küresel bir oyun bu. Dünyada kaçıncı olduğunuzu da umursamam. Europe 515 diyor, öyle övünülecek birşey değil bilgisayar oyunu için. Bir de bu var, Pati ahalisi yaşça büyük oyuncu insanlar artık rekabete dayanan oyun denince burada oynananlar MobA gibi, Starcraft gibi nispeten zaman yemeyen şeyler. Rekabete dayanan MMO mekanı olmaktan çıktı buralar oyuncular büyüdükçe. Ondan biraz da gülünüyorsunuz; ya bizim geçtiğimiz yerden geçen gençler ya da dersse dersle, meslekse meslekle uğraşmak yerine MMO'da birinci olmaya çalışan insanlar gibi gürünüyorsunuz - ki MMO'da bu işi yapmanın bir MobA'nın yanında ne kadar zaman alacağı belli.

Anlatabilmişimdir umarım niye kimsenin gratz demediği. Ki bu gratz kelimesi bile biraz gülünç dürüyor, tebrik varken.
Sosyal ağlarda paylaş

Down & Die topici daha samimiydi.

ayrıca balonunu alan gelmiş, burda laf yiyeceğinize gidin kendi forumunuzda kutlayın burdakiler wow oynadılar 4-7 yıl arası ama bitti wow hala oynayanlarda geyiğine oynuyor rekabet yok vs yok.

senin SENE 2012'de contenti bitirmen buradaki insanların umrunda olmayabilir bunu hoş karşılayacaksın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Yabancı foruma gelmişsiniz, ortamı bilmiyorsunuz, ne kadar içiçe geçmiş bir yer olduğunu bilmiyorsunuz. Paticik insanların üye olup bu tarz şeyler yazdığı bir yer değil, yazarsa böyle olur. Yani kimse beni ilgilendirmiyor diye mesaj atmaz. WoW oynamam ben, iki ay oynadım nefret ettim. Ama WoW bölümünde Pati yapısına ters birşey görünce yukarda yaptığım gibi konuşurum. DH gibi mesela çok fazla insanın olduğu bir yer değil, farklı o yüzden.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Konu silme yok burada ama, kalacak böyle =(

Ortam kalteli, ama yeri değil bunun - üstelik bu tarzda - anlattım işte. Eğer en iyi biziz diye gelmeseydiniz olay olmazdı, oyuncu da bulamazdınız büyük ihtimalle ama.
Sosyal ağlarda paylaş

Topicden cıkardgm sonuc: Kucukken mahallede abileri tarafindan asaglanan hor görulen cocuk,maclara alınmaz bir kenarda kendi topuyla oynarken abilerini izler kıskanır,sonra abileri büyüyüp okumaya baska sehirlere gidince topu olan sadece o kalır ve böyle bir numaraym diye dolaşır, bir gün yine world best fln filan diye gezerken,eski abilerden biri tatil için şehre dönmustür, ve olaylar gelişir.....

Başka bir failzor konunun parapsikolojik anotomsni cıkarmakta görusmek üzere..
Sosyal ağlarda paylaş

Sequoyah said:

Sattafat said:

patiye gelipte biz sadece 10m guildlerde 700küsürüncü olduk yazmadan biz world best guild cart curt yazarsan burdaki insanlarında eleştirilerini görmemezlikten gelemezsin. İnsanların kafalarındaki soru işareti adamlar tr first aldı ama world 700küsür. Nası olur. Türk guildleri wowda bu kadarmı kötü (paçalardan akmak). Tmm olur böyle şeyler meydan size kalmış olabilir ama o videoyu görenlerin düşünceleri ne olur. Türkleri geç yabancı adamlar ne düşünür. Ayrıca bize ordan burdan bi dünya adam geldi derken catasın main tankı geldi yazmızsın. Catasın hiçbir zaman main tankı olmadı. Buda bilgine.

Bu güzel tebrik mesajın için teşekkür ederim. Ne yazık ki Catas artık yok. Intent var.

Ha meydan bize mi kaldı evet kaldı. Varsa karşı gelecek MOP da rakip olarak görmek isteriz. Catas mı birleşir? Shine mı ortaya çıkar? Yoksa Paticik'in üst düzey oyuncuları bir guild mi kurar bilemem ama biz bekleriz.

Max egodayım diyosun yani maşallah. Sen bu mantıkla yerinde zıplarsın anca. Acıyarak ağladım :S
Türk guildleriyle rakip olmayan bi guildi kendine rakip olarak gören genç olarak kalacaksın :D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...