Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Guild Intent / 8/8 Heroic / Turkish First

Sequoyah

Öne çıkan mesajlar

* Outland / Alliance
* GM: Sequoyah
* Forum Sorumlusu: Sequoyah
* PVE / PVP
* PVE: 8/8 H
* PVP: RBG: 2.4K EXP
* Başvuru: Web sitesi

Guild Intent Dragon Soul eki ile birlikte kendisini kanıtlamış 8/8 Heroic EXP'e sahip Türkiyenin en iyi guildidir.

MOP paketi ile birlikte ve öncesinde 10M olan raid kadrosunu 25M'ye çevirmek istemektedir. Bu amaçla her sınıftan oyuncu alımlarına açıktır.

Guildimiz Outland realminde Alliance tarafında yer almaktadır.

Detaylı bilgi ve başvuru için: http://www.guildintent.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Yazık world best türkiş guildin world rankına bakayım dedim de malesef 1000küsürlere geri düşmüş yine. World rankı karıştırmayaydınız iyiydi

Lol bir gratz demek bu kadar mı zor? Neyin ezikliği bu anlamış değilim.

Şu anda 8/8 H kesmiş tek türk guildi biziz. Kabul etsenizde etmesenizde. Neyse kolay gelsin hepinize yapiştirin şu armorylerinizide daha iyilerini görelim...
Sosyal ağlarda paylaş

Sequoyah said:

Gutshot said:

guncellemeden once daha guzeldi.

Trollemeyin lütfen konuyu. Her ikinizde.

yok abi hani FUUU resmini koymustun ya "1 copper verip 1000 gld aliyoruz" diye duzelttin sonra. eski hali guzeldi sonraki komik olmadi oburu gibi diye yazdim oyle tum samimiyetimle. ozur dilerim troller gibi olduysa. sana da hak veriyorum bu forumda trolleniyormus gibi geliyor insana ister istemez. neyse ozur dilerim.
Sosyal ağlarda paylaş

Gutshot said:

Sequoyah said:

Gutshot said:

guncellemeden once daha guzeldi.

Trollemeyin lütfen konuyu. Her ikinizde.

yok abi hani FUUU resmini koymustun ya "1 copper verip 1000 gld aliyoruz" diye duzelttin sonra. eski hali guzeldi sonraki komik olmadi oburu gibi diye yazdim oyle tum samimiyetimle. ozur dilerim troller gibi olduysa. sana da hak veriyorum bu forumda trolleniyormus gibi geliyor insana ister istemez. neyse ozur dilerim.

Ben yanlış anlamışım ben özür dilerim ozaman.
Sosyal ağlarda paylaş

kaerFegaR_ said:

Yazık world best türkiş guildin world rankına bakayım dedim de malesef 1000küsürlere geri düşmüş yine. World rankı karıştırmayaydınız iyiydi

vayyy anasını türkler bu kadar mı kötü? Catastrophe ilk 50'deydi ne oldu onlara? shine,tyrants,denovo,ghaza falan vardı bıraktımı hepsi oyunu? törkiş best deyip world rank 1k olmasıda efsaneymiş ha.
Sosyal ağlarda paylaş

serhater said:

kaerFegaR_ said:

vayyy anasını türkler bu kadar mı kötü? Catastrophe ilk 50'deydi ne oldu onlara? shine,tyrants,denovo,ghaza falan vardı bıraktımı hepsi oyunu? törkiş best deyip world rank 1k olmasıda efsaneymiş ha.

Shîne dağıldı diye biliyorum, tyrants'a allah rahmet eyledi. denovoyla ghazada oynadıydım onlardan denovo progressini durdurdu tamamen dağıldı, çoğu delusion'a geçti. ghaza'nın da guildmasterı falan bıraktı geri kalanlar devam ediyor ama ortalama bir guildler su an.

Catastrophe zaten toplanıp hep beraber SWTOR'a geçti.

kısacası şu anda adamlar harbiden best törkiş guild. rofl. güleriz ağlanacak halimize.
Sosyal ağlarda paylaş

Flam said:

serhater said:

kaerFegaR_ said:

Shîne dağıldı diye biliyorum, tyrants'a allah rahmet eyledi. denovoyla ghazada oynadıydım onlardan denovo progressini durdurdu tamamen dağıldı, çoğu delusion'a geçti. ghaza'nın da guildmasterı falan bıraktı geri kalanlar devam ediyor ama ortalama bir guildler su an.

Catastrophe zaten toplanıp hep beraber SWTOR'a geçti.

kısacası şu anda adamlar harbiden best törkiş guild. rofl. güleriz ağlanacak halimize.

Es geçilen konu şu kimse Intent'in şu an kadrosuna bakmıyor. Bir çok guild yanlış yönetilmekten dağıldı evet. Örneğin kadromuzda bulunan Hellbabe Catas'ın main tankıydı. Lewo Shine'ın main tankıydı.

Hatta ve hatta Lewo, Hellbabe, Vargtimmen vs Shine da birlikte idi. Denovadan aramıza katılanlar, catasdan aramıza katılanlar.

Bize güvenip arkamızdan gelen daha bir çoğu.

Intent kurulalı 4 ay oldu ve şu anda gerçekten türkiyenin en iyi guildi. Kısa sürede çok şey başardı kimse beklemiyordu bunu.

Önümüzde MOP var. İnsanlar ne düşünürse düşünsün ama Intent artık büyük bir güç ve engellenemeyecek. Bunu hep birlikte göreceğiz.
Sosyal ağlarda paylaş

Regalya said:

Genel anlamda özellikle guild başlıklarını temiz tutmaya gayret edelim arkadaşlar sağlam malzeme sunulmadığı halde saptırmayalım.

Sequoyah said:

Önümüzde MOP var. İnsanlar ne düşünürse düşünsün ama Intent artık büyük bir güç ve engellenemeyecek. Bunu hep birlikte göreceğiz.

MOP 1453
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...