Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Guild Intent / 8/8 Heroic / Turkish First

Sequoyah

Öne çıkan mesajlar

patatespresi said:

gz tabi bu arada :)

yalnız pvp: rbg 2.4 exp çok amatörce olmuş belirtmek isterim.

Fikir tabii sadece PVP için guildimize gelmek isteyen çok kişi var. Outlandin en iyi 2. RBG grubuna sahibiz (Gamesense den sonra). O yüzden belirttim. Sadece PVE yapmamak amatörlük değil.
Sosyal ağlarda paylaş

patatespresi said:

yok ben pvp nin özellikle pve yapan gruplar tarafından sadece rbg olarak nitelendirilmesinden rahatsızım. kişisel görüşüm bu şekilde. zira rbgde üst sınırlar 3200 ü geçti. konu dağılmasın başarılar.

Şimdi şöyle Guilddeki PVP yapan kişilerin çoğu %80+ 2.2K+exp sahibi insanlar. Ama arenalarda şöyle iyiyiz böyle iyiyiz demek sadece kendimizi övmektir. Ben guilde katılmak isteyen oyunculara yönelik konuştuğum için arenalardan bahsetmiyorum anlamı yok.

Ekstra olarak Outland hakkında bir fikir sahibi olmadığınız belli. Outlandde 3.2 falan bunlar imkansız şeyler. Outlandde arenada glad olacaksanız 2.5 exp almanız yeterli çünkü 2K dan sonra karşınıza gelecek tüm oyuncular glad, 2.2K dan sonrada ruthless gladdır.

Diğer hiç bir realm ile Outlandi karşılaştırmayın.

http://eu.battle.net/wow/en/pvp/arena/misery/3v3

Linkdende bu anlaşılabilir. Tepedeki Outland takımındakilerde Gamesense oyuncularıdır. Ne yazıkki hepsi ruthless glad.

Outlandde oynuyorsanız karşınıza her an bir ßludz veya Dakkroth'un bir alt charı çıkabilir.

Lanet olsun bu insanlar birde çok fazla boost yapiyorlar (gamesense) o yüzden 2K dan sonra hep glad, hep glad!
Sosyal ağlarda paylaş

Başarılar deyip geçmektense yine guilde bir sürü laf sokma olmuş. Gerçekten anlam vermek çok güç. Yok rank düşükmüş dünyada falan filan. Daha iyisini yapabiliyorsanız yapın görelim. 4 ay önce kurulmuş bir guild birçok şanssızlıklara rağmen Türkiyede contenti ilk bitiren guild oluyor birçok kişi de bunu kıskanmış olacaklar ki laf sokup duruyorlar. Herneyse ben yorumların birçoğuna gülüp geçiyorum artık çünkü Türkiye'de ne zaman biri birşey başarsa arkasından bir ton kişi laf yapar sorun değil yani o yüzden isteyen istediğini söylesin.

PvP'ye direk rbg olarak bakılmasına başta ben çok karşı çıkıyorum , bir arkadaş sequoyah'ın söylemek istediğini yanlış anlamış heralde. Bana göre de pvp'de ne kadar iyi olduğunu arena gösterir rbg değil. Guildimizde de başta ben olmak üzere birçok kişi daha önce yüksek ratinglerde arena yapmıştır o yüzden bu konuda bir sıkıntımız yok.

Tebriklerini ileten arkadaşlara teşekkür ediyorum

Not: Sequoyah'ın bir yanlışını düzeltiyim ben daha önce shineda oynamadım başka bir arkadaşla karıştırdı heralde ama en az shine kadar iyi guildlerde oynadım ama ayrıntıya girmicem tabiiki.
Sosyal ağlarda paylaş

Lewo said:

Başarılar deyip geçmektense yine guilde bir sürü laf sokma olmuş. Gerçekten anlam vermek çok güç. Yok rank düşükmüş dünyada falan filan. Daha iyisini yapabiliyorsanız yapın görelim. 4 ay önce kurulmuş bir guild birçok şanssızlıklara rağmen Türkiyede contenti ilk bitiren guild oluyor birçok kişi de bunu kıskanmış olacaklar ki laf sokup duruyorlar. Herneyse ben yorumların birçoğuna gülüp geçiyorum artık çünkü Türkiye'de ne zaman biri birşey başarsa arkasından bir ton kişi laf yapar sorun değil yani o yüzden isteyen istediğini söylesin.

PvP'ye direk rbg olarak bakılmasına başta ben çok karşı çıkıyorum , bir arkadaş sequoyah'ın söylemek istediğini yanlış anlamış heralde. Bana göre de pvp'de ne kadar iyi olduğunu arena gösterir rbg değil. Guildimizde de başta ben olmak üzere birçok kişi daha önce yüksek ratinglerde arena yapmıştır o yüzden bu konuda bir sıkıntımız yok.

Tebriklerini ileten arkadaşlara teşekkür ediyorum

Not: Sequoyah'ın bir yanlışını düzeltiyim ben daha önce shineda oynamadım başka bir arkadaşla karıştırdı heralde ama en az shine kadar iyi guildlerde oynadım ama ayrıntıya girmicem tabiiki.

Eh işte yorum yazan kişinin karakter bilgileri ve armoryleri profil bilgilerinde gözükmediği için sanki 8/8H yi 5 ay önce tamamlamış, sanki arena xp si 2.5K imiş gibi rahatça konuşabiliyor.

Bilgileri olmadığı için bunun arkasına rahatça sığınarak "bok at izi kalsın" şeklinde trollemeye çalışıyor.

Belki bugüne kadar yapmak istediklerini başkalarının yaptığını gördüğü için içine bir burukluk kaçıyor hemen saldırıya geçiyor.

Genelde Türklerin bulunduğu forumlar bu yüzden VAHŞİ DOĞA gibi oluyor.

Aslan eti kapıyor, çakallarda aslan eti bıraksın diye ellerinden geleni yapıyorlar. Ama sonuç yine hüsran ormanın kralı eti bırakmaya niyetli değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Rbg için en az 2.4k exp mi istiyosunuz ? pvp için gelmeyi düşünürdüm, outland horde tarafında 3 full cata gearlı char var.Dk, Paladin ( holy ), Warrior.Eski gm warriorum zaten.Tecrübem var ama hiç ratinge kasmadım, tum charlarla uğraşmaktan dolayı.Eğer alım olursa gelmek isterim, başarılar.
Sosyal ağlarda paylaş

DoubleW said:

Rbg için en az 2.4k exp mi istiyosunuz ? pvp için gelmeyi düşünürdüm, outland horde tarafında 3 full cata gearlı char var.Dk, Paladin ( holy ), Warrior.Eski gm warriorum zaten.Tecrübem var ama hiç ratinge kasmadım, tum charlarla uğraşmaktan dolayı.Eğer alım olursa gelmek isterim, başarılar.

1 Adet Main RBG

2 veya 3 adet Alt RBG kuruluyor. RBG rating aranmıyor ama minimum 2K Arena rating aranıyor.

Birde yetenek ve taktik bilgisi isteniyor.
Sosyal ağlarda paylaş

patiye gelipte biz sadece 10m guildlerde 700küsürüncü olduk yazmadan biz world best guild cart curt yazarsan burdaki insanlarında eleştirilerini görmemezlikten gelemezsin. İnsanların kafalarındaki soru işareti adamlar tr first aldı ama world 700küsür. Nası olur. Türk guildleri wowda bu kadarmı kötü (paçalardan akmak). Tmm olur böyle şeyler meydan size kalmış olabilir ama o videoyu görenlerin düşünceleri ne olur. Türkleri geç yabancı adamlar ne düşünür. Ayrıca bize ordan burdan bi dünya adam geldi derken catasın main tankı geldi yazmızsın. Catasın hiçbir zaman main tankı olmadı. Buda bilgine.
Sosyal ağlarda paylaş

Sattafat said:

patiye gelipte biz sadece 10m guildlerde 700küsürüncü olduk yazmadan biz world best guild cart curt yazarsan burdaki insanlarında eleştirilerini görmemezlikten gelemezsin. İnsanların kafalarındaki soru işareti adamlar tr first aldı ama world 700küsür. Nası olur. Türk guildleri wowda bu kadarmı kötü (paçalardan akmak). Tmm olur böyle şeyler meydan size kalmış olabilir ama o videoyu görenlerin düşünceleri ne olur. Türkleri geç yabancı adamlar ne düşünür. Ayrıca bize ordan burdan bi dünya adam geldi derken catasın main tankı geldi yazmızsın. Catasın hiçbir zaman main tankı olmadı. Buda bilgine.

Bu güzel tebrik mesajın için teşekkür ederim. Ne yazık ki Catas artık yok. Intent var.

Ha meydan bize mi kaldı evet kaldı. Varsa karşı gelecek MOP da rakip olarak görmek isteriz. Catas mı birleşir? Shine mı ortaya çıkar? Yoksa Paticik'in üst düzey oyuncuları bir guild mi kurar bilemem ama biz bekleriz.
Sosyal ağlarda paylaş

Tebrikler öncelikle de bu agresiflik ne olacak? En iyi olmanızla falan hiç bir sıkıntım yok (zaten 13-14 aydır arada sırada oynuyorum sadece wow'u artık) ama bu tavırların sanırım genel profili bayağı bir rahatsız etti. Biraz sakin ol şampiyon, alt tarafı WoW. Dünya genelinde ilk 50'ye girmiş insanlar var buralarda. Başarınızla övün elbette, kutla, bizimle paylaş, nihayetinde emek verilen bir şey oyun bile olsa. Ama biraz tevazu ve sakinlik de fena bir şey değil.

"Graw graw grawww!!! Intent hepinizi döver!" e gelecek yakında konu, müsebbibi sensin...
Sosyal ağlarda paylaş

dostum bu forumda,zamanında dünyada ilk 10 guild içinde oynamış,onlarca adam var,şimdi hepsi yaşlandığı için çekememezlik yaparak sizlere saldırıyorlar,kusurlarına bakmayın.89 yaşında adam var lan bu forumda bir ayağı çukurda ama hala dpi ayarı olmayan mouse'la oynuyor ve 2.dünya savaşını yad ediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

çakal, çamur falan demişsin topluca herkese... iyiymiş valla.

Her aşık olan liseli çift kendini dünyanın en büyük aşıkları zanneder. Hepimiz ilk aşkımızda kendimize;
"Mende Mecnûn'dan füzûn âşıklık isti'dâdı var
Âşık-i sâdık menem Mecnûn'un ancak adı var.
"
deyip durduk. Ama öyle olmadığını zamanla gördük. Bu da o hesap.

Heyecanını anlıyorum. Contenti bitirmişsiniz. Bu çok güzel çok da keyifli bir şey. Onlarca wipe sonrasında hedefe ulaşmak gibisi yoktur elbette hepimiz bu heyecanı tattık ama yine de, sakin ol şampiyon.

;)
Sosyal ağlarda paylaş

saplashaman said:

zamanında dünyada ilk 10 guild içinde oynamış

şu olay doğru yalnız burada zamanında nihilium da, Method da Forte de vs oynamıs bir sürü adam var. Örneğin KJ da world first trylarını naklen anlatırdı bi eleman methodtan . wow çıktığından beriidir neredeyse bu forumu takip ederim daha hiç o adamların açtığı bir konuda, böle kendini kaf dağının zirvesinde görüp, eleştirilince de işte türkler böyle armory koyun görelim tarzı çocukça konuştuğunu görmedim.

Iyi oyunculuk sportmenlik, alçak gönüllülük gibi kavramları içinde barındırır. gerisi de hikaye.

Ayrıca World Turksh Best dünyanın en aptal şeyi. Hiç bir olayı yok, ya turkish best dersin ya da world bilmemkacıncı.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...