Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ters psikoloji ile daha basarili skorlar

Goering

Öne çıkan mesajlar

zaten 33% dedigin 1/3 sans oluyor.

ya beraber olursun
ya arkadas olursun
ya friendzoned olursun

ne taktiginden bahsedion arkadas sen? yokus asagi salsan zaten secenekler bunlar. istersen havada dur yine kardesi, annesi, babasi falan olamazsin.

basarisiz tuto bence.
Sosyal ağlarda paylaş

https://www.google.com.tr/webhp?sourceid=chrome-instant&ix=seb&ie=UTF-8&ion=1#hl=tr&sclient=psy-ab&q=+site:forum.donanimhaber.com+k%C4%B1z+tavlama+teknikleri+donan%C4%B1mhaber&oq=+site:forum.donanimhaber.com+k%C4%B1z+tavlama+teknikleri+donan%C4%B1mhaber&aq=f&aqi=&aql=&gs_sm=12&gs_upl=6453l6453l0l12098l1l1l0l0l0l0l0l0ll0l0&gs_l=hp.12...6453l6453l0l12098l1l1l0l0l0l0l0l0ll0l0&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.,cf.osb&fp=e0808fbb24b3305c&ix=seb&ion=1&biw=1366&bih=643

said:
Cikma Teklifi Etmek

Kizlar o cikmadan onceki 2 haftalik erkeklerin onlari asiri derecede taktigi donemlerden hoslanirlar. Eger kiz kasar bir tip ise 1 hafta bile yeterlidir. Ancak normali 2-3 hafta arasidir. Eger kiz ile araliksiz surekli mesajlasiyorsaniz, seni bekletmiyor veya ters ters cevaplar vermiyorsa o da seni istiyor demektir. Bu durumda durumunun ciddi oldugunu belirtecegin en guzel yontem laf arasinda ben hayatimda hicbir kizla bu kadar surekli mesajlasmadim gibi laflar demek olacaktir. Ayrica laf arasinda canim sozleri de edebilirsin. Ama cok belli etmeden. Sen de bir garipsin canim, yok artik canim daha neler falan gibi ..
Cikma teklifinde ise yapilacak en buyuk hata telefondan veya MSNden cikma teklifi etmektir. Kizin kabul edecegi varsa bile reddeder. Biraz iyi niyetliyse prensip meselesi lutfen yuz yuze et gibi bahaneler uydurabilir cunku bu kizlar arasi alay konusudur. Cikma teklifinde ise klasik bir cumle kullanacaksin. Eger mumkunse okul cikisi bir yere davet etmek en iyi fikirdir. Eger kabul etmezse veya ben bir erkekle basbasa disari cikamam diyip redderse bir tenefuste yanina cekip bu sihirli cumleyi soyleyeceksin."Uzun zamandir sana soylemeyi planliyordum ama kismet buguneymis." deyip derin bir nefes aldiktan sonra "Seni seviyorum" diyerek isi tamamlamaktir.

Telefon Numarasi Alma Teknigi

Bu durumda yapilmasi gerekenleri sana kisaca ozetleyeyim. Burada en onemli olan sey kizlarla duzgun bir sekilde muhabbet edebilmektir. Eger agziniz az cok laf yapiyorsa bu plan tikir tikir isler. Oncelikle yuzyuze konustugun kizin sadece adini ve soyadini aklinda tutman bu planda tek yapman gereken. Sanirim zor olmasa gerek. Kizla okulda bir gun konustuktan sonra - az veya cok olmasi o kadar da onemli degil, isminizi bilsin yeter- onu Facebook'da ekliyorsun. Kendini online konuma getiriyorsun. Kizlarin cogu bizden daha fazla acik oldugundan Facebook Sohbette onlari yakalamak zor olmasa gerek. Kizi acik oldugunu gorur gormez " Heey naber :D " diye bir mesaj yolluyoruz. Konusma cok fazla ilerlemeden - 3-5 cumle sonra - Sohbetten konusmak hosuma gitmiyor MSNini ver oradan konusalim diyorsun. Eger kiz MSNim yok derse o zaman isimiz daha kolay direk telefon numarasini istemek. Eger onu da istedigimizde vermediyse size guvenmiyor demektir. Kesinlikle yilmak, umutsuzluga kapilmak yok! Konusma MSN'e gectikten sonrasi kolay. Hem boylece bilgisayari acar acmaz iletisime gecmek cok kolay olur hem de Facebook Sohbette gibi Offline olunmaz genelde. Kizdan kiza degisse de firsati kacirmamak acisindan 1-2 saat konustuktan sonra( bazi kizlar icin 1-2 gun daha idaeldir. Ama bu sureyi ne kadar fazla tutarsak iliskinin arkadasliga kayma olasiligi da o kadar yuksektir) MSN'i kapamam gerekiyor gibi bir bahane uyduruyoruz ve ona buna benzer bir cumle soyluyoruz " MSN'i kapamam gerekiyor ancak tel nonu verirsen konusmaya telefondan devam edebiliriz". Cevrimdisi gorunseniz de olur amac burada telefon numarasini almak. Eger agziniz az cok laf yapiyorsa, veya herhangi bir pot kirmadiysaniz size Tel Nosunu vermeyecek kiz tanimiyorum. Kolay gelsin..

http://www.gifsforum.com/images/gif/bertstare/grand/el-meme-mother-of-god-animado.gif
Sosyal ağlarda paylaş

Ren said:

http://www.youtube.com/watch?v=LTbASqoqH3Q

en iyisi bu ya. şunca yıldır yaşıyorum daha iyisini görmedim.

şunun bi benzerini bana yapmışlardı bir clubda geçen sene. tabi tüm club değil. çocuk ve arkadaşları 10 kişi falan.

dans etmek istedi işte etmemiştim ben de, baya uğraştı en son şarkı söyledi arkadaşları bunu havaya kaldırdılar falan
söylediği şarkı da merry xmas şarkısıydı ya ahah
ama hoşuma gitmişti utanmıştım sdklfjs
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 4 ay sonra ...
İlgiye doygun insan çok nadirdir. Eğer etkileyici bir tipe sahipseniz, özgüveniniz yerindeyse bu konular hiç sorun olmayacaktır. Bunlardan yoksunsanız, kendi liginizin üstüne çıkmayın. Ağzın laf yapmıyor, hoş hatun görünce elin ayağına dolaşıyorsa hazır değilsin henüz. Zamana ihtiyacın var. Bazen bazı şeyleri zorlamanın alemi yok. Yalnızsınız yalnız kalacakınız. Bütün kızlar benim. Hadi görüşürüz.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...