Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Genel Tartışma Başlığı

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

ya o zamanla adam olur olayini gecin abi artik kac tane mmo oynadiniz artik anlamaniz lazim .yil 2004 degil,oyuncu sabirsiz 2 aya herseyi ayarlaman lazim oyuncuyu elinde tutmak icin yoksa cogu kacar.

bu oyun pvp oyunu,pve content varmis yokmus pek umrumda degil.oyunun suan en buyuk eksikligi rekabet ortaminin olmamasi,koca pvp oyununda bir tane pvp mode ile oyunu cikarmalari filan onlara girmeye bile gerek yok.WvW desen hic bir zaman adam edemicekler buglari hackleri vs ote bambaska temel bir sorunu var.

buyuk umutlarim vardi ozelikle spvp icin oyun cikinca guzel modelar getirmelerini bekliyordum ama getirmedi adamlar erken cikardiklari icin oyunu!

spvp icin hala umutluyum guzel bir iki mode+parali turnuvalarin baslamasi ile sukela olabilir,bakalim beklicez.
Sosyal ağlarda paylaş

wvwvw olayı biraz daha cezbedici hale getirilse , biraz daha şu zerg vs zerg halinden kurtulsa bence oyun gayet şukuluk. Zaten pve gibi bir iddiası ve derdi olmayan bir oyundu daha en başından. sPvp'yi süper sıkıcı bulan bir oyuncu olarak world pvp adına geliştirmeler yapıldığı sürece oynayacağımdır.
Sosyal ağlarda paylaş

bck said:

ben bu saatten sonra sandbox dısında birşeye elimi sürmem.arenanet ne getırebılır kı daha bıttı artık o devırler.bence gw 1 kendıne has bır oyundu ve gw 2 den daha ıyı.
Güncellemenin büyük çoğunluğu pvp ye yönelik olacak diyorlar , göreceğiz bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

benim tek hayal kırıklığım şu oldu, ismi "Guild Wars" olan bi oyuna Guild savaşlarını sonra getirecek olmaları ayıp. GW1'in olayı GvG idi, GW2'de de aynısı olmalıydı. GvG 'nin release ile beraber gelmesi gerekiyordu. Bu büyük ayıp onun dışında diğer sorunlar zamanla çözülür, halledilir diyorum ben.
Sosyal ağlarda paylaş

mardox said:

bahsettiğin durum oyuncular ne istediğini bilmiyor demeyi haklı çıkarmaz. aksine isteyen istediği tarzı seçiyor

ne güzel söylemişler: "alışkanlık anahtarı kaybolmuş kelepçedir"

wow'un durumu alışkanlıktan öte değil. exp release'de patlar, 2 ay sonra boşalır, bir sonra ki content patch'inde patlar, 1 ay sonra boşalır. So on and on and on. tamamen alışkanlık haline gelmiş durumda, geçen gün ben bile ki asla dönmem diyen ben, açıp patchledim, sonra youtube'dan panda monk gameplay yazdım ve geri sildim. herkesin geçmişten o kadar güzel anısı var ki wow'da, kim boşa çıksa, değişiklik istese her exp'de her content patch'inde kapıdan bir bakıyor. oyuncu wow istiyor diyorsan o farklı, belli bir kitlesi var, onun dışındakiler gelip geçenler, eski tayfa.
Sosyal ağlarda paylaş

geldim,

dün 3-4 saat oynadım. izlenimlerimi yazıcam

Ambiyans bir kere baya eksik, müzik+ grafik birleşimi hiç sarmadı. Oyun oynuyomuş havasından çıkamadım bir türlü. Baya baya Meh. Competitive olmaktan çok uzak, aion falan bile daha güzel bu konuda. Atari oynuyomuş hissi verdi bana.

Mesmer açtım önce, çözemedim pek. Sonra elemental açtım ve güzel geldi. Elementler arası geçiş ve silahlara farklı büyüler so much win. Bu olayı bayaaaa sevdim. Aferim. Muhtemelen pvp side güzel olacak ama oyun aşırı kolay olduğundan ötürü sosyalleşmek pek gerekli deil.

ırklar gene klasik. Abi yapmayın etmeyin, bi norn bi char var adam gibi. Ayıp.
World pvp yok, sırf büyüleri açmak için yaratık kesiorm işte.
Dynamic events dediği, herkesin bi yerde toplaşıp 1-2 ye basması paso
Oynanabilirlik güzel, ama ambiyans çok şey kaybettiriyor.

Kıssadan hisse
wow çıktığında çıksa, suratına bakmazdım.
Ambiyans rezalet cidden yapamamışlar hiç sarmadı. Ama skill/büyü olayı güzel sevdim.
4/10 veririm ben buna anca iiki almamışım.
Sosyal ağlarda paylaş

ahahah yok artık :)

bakalım akşam da takılıcam biraz, 99' da falan çıksa bayıla bayıla oynarmışız da 2004 sonrasının oynu deil o kadar.

ha sistemler güzel evet dodge falan var, pvp oynu olarak yapılmış zaten. Hakkını veriyor.

bu arada çok kolay oyun beğenen bi adamım ben yae
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...