Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Genel Tartışma Başlığı

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

Abi WoW'un yerine geçecek oyun arıyorsan, emin ol bu oyun o oyun değil.
"Çalışan işi gücü olan adamım, artık MMO'ları bünyem kaldırmıyor", "aylık para ödemekten belim bürküldü oynamadığım oyunlara", "laa daily'leri bitiremedim, bitmiş benim hayatım hissetmekten sıkıldım" diyorsan, hafta 2-3 gün girip bir kaç görev yapacağın, arkadaşlarla sPvP atacağın oyun arıyorsan al.
Sosyal ağlarda paylaş

grafikler gayet güzel oyuna alışınca görcen, bide haritalarda yapacak tonlarca şey var, günde 3-5 saat harcarsan bir zone u %100 bitirmesi bikaç gün sürebiliyor herşeyi ile. zaten son levele zart diye 2 günde gelmek anlamsız bu oyunda, endgame tüm oyuna yayılmış halde çünkü. tek bir dungeonda toplanmış değil.

çünkü level scale oluyorsun zone a göre. o yüzden yavaş yavaş eğlene eğlene oynamak en iyisi. lvl 63 üm, early accessten beri nerdeyse günlük oynuyorum, daha pvpye 1 kere girdim oda bakmak için sadece :p

dinamik eventler (aka questler) diğer oyunlardaki gibi seni beklemiyor yalnız, o yüzden tüm eventleri göremeyip yapamayabilirsin tek seferde.

çoğu event seri halinde, birini bitirip bekleyip npcyi konusmaları takip edersen devamı geliyor genelde, npc merchant olursa event bitmiş demektir.

haritalardaki puzzlelar, gizli yerler sandıklar vb yi söylemiyorum bile :)
Sosyal ağlarda paylaş

DeviantSun said:

Abi WoW'un yerine geçecek oyun arıyorsan, emin ol bu oyun o oyun değil.
"Çalışan işi gücü olan adamım, artık MMO'ları bünyem kaldırmıyor", "aylık para ödemekten belim bürküldü oynamadığım oyunlara", "laa daily'leri bitiremedim, bitmiş benim hayatım hissetmekten sıkıldım" diyorsan, hafta 2-3 gün girip bir kaç görev yapacağın, arkadaşlarla sPvP atacağın oyun arıyorsan al.

Bak burda arkadaş özetlemiş. WOW daki gibi bir beklentiyle yaklaşıyorsan uzak dur bu oyundan.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu an Anet'e ettiğim küfürlerin haddi hesabı yok. Ulan serverlar buglı skill pointlerden geçilmiyor. Tek yolu şansına bir tane aradığın SP'nin bugsız olduğu bir server'a geçmek ve adamlar server transfere 24 saat cooldown koymuş -_- Anasını sattığımın alman serverında mahsur kaldım bir günlüğüne. Afferin!
Sosyal ağlarda paylaş

Gw1 de Heroes' Ascent vardi mesela. 3-4 takim birbirine daliyordu. bu arada Heronu ortaya konuclandirmak, bayrak tasimak vs... amaclarin vardi. Guild vs Guild anlatmaya gerek yok zaten. ustelik istedigin maclari canli izleyebiliyordun. Bir futbol ligi havasi vardi.
Pvp'nin de bir amaci vardi. Skill puani alip skill unlock'luyordun.
Gw2'de bunlarin hicbiri yok.
Sosyal ağlarda paylaş

hunty said:

Gw1 de Heroes' Ascent vardi mesela. 3-4 takim birbirine daliyordu. bu arada Heronu ortaya konuclandirmak, bayrak tasimak vs... amaclarin vardi. Guild vs Guild anlatmaya gerek yok zaten. ustelik istedigin maclari canli izleyebiliyordun. Bir futbol ligi havasi vardi.
Pvp'nin de bir amaci vardi. Skill puani alip skill unlock'luyordun.
Gw2'de bunlarin hicbiri yok.

Yakında gelecek.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...