Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Genel Tartışma Başlığı

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

Suark said:

ırkların ozellıklerı neler
hangı ırkın lore u falan uygun hangı classa devrık cumle

sooraaa
arena dısında sıkılmıomsnz olm
areanada herkesle kapısabiliomsn
hangı leveldapvp baslıo

ırç özelliği pek yok, 1-2 elite skill var ırklara has ama onlar da pvp'de kapalı zaten.

tamamen benim görüşüme göre; Norn=Warrior-guardian, Asura=Elementalist-Engineer, Sylvari=Elementalist-Ranger, Human=Thief, Elementalist

bi de necromancer kaldı ama hangi ırçla bağdaştırsam bilemedim.

arena dışında sıkılmıyorum

arenada 2 tip maç var, biri normal 8v8 9v9 falan oluyor, diğeri turnuva 5v5. 1v1 diye bi olay yok.

level 1'den itibaren pvp'ye girebilirsin. pvp alanı ayrı bi alan, pve ile tamamen bağımsız. pve itemları kullanılmıyor, pvp alanına girince max. level oluyorsun, bütün trait puanlarını istediğin gibi dizebiliyosun, tüm skiller açık oluyor vs.

illa "ben pve'de kastıklarımla oyuncu tokatlamak istiyorum" diyosan WvW'ye giriceksin. orada pve itemları kullanılıyor.

Absolut said:

Peki Sürekli wvwvwvw yapınca hediye bi item falan ne oluyor veya armor weapon alabilyor muyuz? alıyorsak nerde kimden neyle ve bende ondan ne kadar var nasıl görürüm?

Badge of Honor düşüyor kestiğin oyunculardan. bunlarla zırh alabiliyosun da tek tip var sanırım stat olarak. ha bi de sanırım legendary item yapmak için gerekli bi itemı da alabiliyomuşsun bununla.
Sosyal ağlarda paylaş

Irk özellikleri Arena pvplerde kapalı. ama WvW'lerde açık.

bildiğim kadarıyla sürekli WvW ile adam öldürdükçe badge alıyorsun. bunlarla da zırh alabiliyorsun.

tüm ırklarınkini bilmiyorum ama char mühendisimde charzooka diye alan saldırıları olan bir tüfek çıkıyor. bu da WvW'de gayet etkili.
Sosyal ağlarda paylaş

Lootluyorsun ama sanırım yakında ona da bir düzeltme gelir. Keza savaş sırasında o lootu toplamaya çalışmak çok zor. Ben kaç kere loot alırken öldüm. Bir de gözden kaçabiliyor çok kolaylıkla.

Bir de bence wvwvw için kesinlikle rütbe falan gibi bir olay getirmeleri lazım bu oyuna.
Sosyal ağlarda paylaş

Exodous said:

Lootluyorsun ama sanırım yakında ona da bir düzeltme gelir. Keza savaş sırasında o lootu toplamaya çalışmak çok zor. Ben kaç kere loot alırken öldüm. Bir de gözden kaçabiliyor çok kolaylıkla.

Bir de bence wvwvw için kesinlikle rütbe falan gibi bir olay getirmeleri lazım bu oyuna.

ayarlardan autoloot yaptın demi
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...