Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Genel Tartışma Başlığı

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

Bu kadar güzel oyunu gereğinden fazla casual yapmışlar. Söylemiyim söylemiyim diyorum ama bok attığımız wowda bile casual adam için bg de girip 15 dakika boyunca honor almak, bi item almak yetiyo.

bu oyunda hiç ama hiçbirşey tatmin edici değil. ne pvp ne pve.

yani pvp de vuruyosun ediyosun ama adam hangi skilli kullanıyo, sen neyi kullanıyosun belli değil. hangi debuff gelmiş ne bleed var curcuna.

2 evade ediyosun karşılıklı sonra kim kimi kağıt üzerinde döverse o kazanıyo.

gereğinden fazla casual olmuş, mmo iddiası zaten yok ama instance diyosun 5 adam sokuyosun boss mu thrash mob mu tek farkı kafasındaki platinimsi altınımsı çerçeve.

traitler desen %50 si çöp her class için. sigiller keza öyle. set bonuslar tek düze. belki benle ilgili de olabilir ama clientte de sürekli çökme yaşıyorum. teleportlarda direkt fatal. teleportlar ayrı saçmalık zaten ben postalda böyle uzun beklemedim.

ekonomi kavramı oturmamış, aynı item bi gün 20 silver diğer gün 3 silver.

bi kaç unique güzellik var oyunda geri kalanı oyunda tutmaya yeterli değil. gwden sonra dotaya girince oh be diyorum resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

kusura bakma ama bariz bir biçimde yetememişsin pvpye casual bu oyun deyip geçmişsin.

traitlerin yarısı çöp falan değil.

karşı tarafın ne cast ettiğini anlayabiliyorsun ama bunun için belli bir süre oyunu oynamış olman gerek.

kağıt üstünde kim kimi yenerse kazanıyor demişsin ki gördüğüm en kötü yorumlardan biri. oyunun yarısından çoğu tamamen doğru anda doğru yerde durmakla yani beceriyle alakalı. doğru buildi kullansan da iyi bir şekilde oynamak gayet zor.
Sosyal ağlarda paylaş

Pvp ye yetip yetememekten bahsetmedim dikkat ettiysen. Tüm classlardan rank 15-20 arası kastım, aktif olarak da oynuyorum şu an.

Üstelik gw1 de oynadım uzun süre. Benim vurgulamak istediğim nokta pvp de adam öldürdüğün zaman zevk almıyosun.

wowdaki rated battleground ne kadar keyifliyse şu an spvp de o kadar keyifli. turnuva veya hotjoin.

giriyosun biri henge capliycek, biri boss, henge e rushlarlarsa ya yardıma overrunsa başka base a capture gidiyosun. ona göre class build yap geç.

2vs1 yaparak base de koruyabiliyosun, downed haldeyken stratejik oyunlar da yapabiliyosun ama bunlar zevkli değil. Belki şu an bi rewardı olmamasından dolayıdır ama ilk başlarda kozmetiğe merak sardık onları da yaptık.

Herkes kırmızı, herkes mavi. Zaten simetrik arena bazlı fight sistemi gelmezse hiçbir eğlencesi yok şu an ki pvp nin. wvw bana göre değil onu tartışamıyorum o yüzden.

Fakat gw1 üzerine onca vakit geçtiktek sonra böyle bir pvp yetersiz. İster yet, ister yeteme, traitin getirdiği %3 bilmemne criti veya sigilden gelen %30 proc oyunu değiştirmiyo.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi öncelikle şuna karar vermelisin, zevksiz olduğu için mi eleştiriyorsun yoksa teknik açıdan yetersiz olduğu için mi?

traitler fark etmiyor diyorsun ama ediyor, o %3 damageler %5 damageler de fark ediyor. bunları fark edebilmek için dişli rakiplerle oynaman lazım.

taktik zaten kolay mı demek istiyorsun tam anlayamadım orayı ama öyle diyorsun yine çok talihsiz bir yorum yapmış olursun. 3 point 5 kişi, buildleri falan da işin içine katınca onlarca yüzlerce taktik çıkar 3 harita için.

onun dışında elle tutulur bir eleştirini arıyorum cevap vermek için ama yok.

turnuva dışında gidip 8vs8 yapmanın zaten bir anlamı yok gidip 15 er kişilik serverlarda cs oynamaktan farksız.
Sosyal ağlarda paylaş

sirwinston tüm classlardan rank 15 20 kastın ve hala kimin ne cast ettiğini anlayamıyosan sıkıntı oyunda değil bence

hani dediğin adamı öldürüyorum keyif alamıyorum?? gibi subjektif şeylere bişey diyemem de ilk mesajında oyun hakkında yazdıklarının tamamı yanlış. uzun zamandır tamamı yanlış mesaj da görmüyodum iyi oldu
Sosyal ağlarda paylaş

open world pvpden bahsediyorsan eğer malesef yok, o konuda anet'e ben de çok kırgınım.

1vs1 olmaması doğal çünkü grup pvpsi için ayarlanmış bütün dinamikler, 5vs5de kocaman haritada teke tek kalıyorsun zaten zaman zaman ayrıca. hatta oynadığın role göre hep tek başına da durabilirsin sdf
Sosyal ağlarda paylaş

abi lvl atlaması en kolay oyun bence bu. ayrıca öyle lvl arttıkça daha zor lvl alma gibi bi durum yok.
lvl aralığındaki zonelarda kasarsan event + kalpler + map completion çuvalla xp atıyor. ayrıca kasmaktan sıkıldım deyip crafta sarıyosun 1-400 arası 20lvl falan geliyor her meslekten.
Sosyal ağlarda paylaş

Myshkin said:

open world pvpden bahsediyorsan eğer malesef yok, o konuda anet'e ben de çok kırgınım.

1vs1 olmaması doğal çünkü grup pvpsi için ayarlanmış bütün dinamikler, 5vs5de kocaman haritada teke tek kalıyorsun zaten zaman zaman ayrıca. hatta oynadığın role göre hep tek başına da durabilirsin sdf

bf3 kafasından hallice o zaman
iiki ammamışım

aslında ilgilimi çekio yani, silaha göre farklı büyüler, ne bilim elementalistle avatar kafası yaşabilirim fantazi yapabilirm gibime gelio, ama vidyolardan bişi anlamıorm çok karışık duruyor.
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

senko said:

ya lvl atlamak ne kadar zormuş ya
dün 2 saat kastım 1 lvl atlayabildim sadece

şu eventler bile azıcık exp getiriyor artık. ki daha lvl 15miyim neyim.
40ta 50de nası lvl kasıcaz bakalım...

kafan mi guzel babs ?

nalaka
dün bi event vardı 40dakka sürdü belki, fire elemental mi ne çıkıo herkes öldürmeye çalışıo vs
bitince de gitti 500xp verdi vere vere.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

-Deno- said:

senko said:

ya lvl atlamak ne kadar zormuş ya
dün 2 saat kastım 1 lvl atlayabildim sadece

şu eventler bile azıcık exp getiriyor artık. ki daha lvl 15miyim neyim.
40ta 50de nası lvl kasıcaz bakalım...

kafan mi guzel babs ?

nalaka
dün bi event vardı 40dakka sürdü belki, fire elemental mi ne çıkıo herkes öldürmeye çalışıo vs
bitince de gitti 500xp verdi vere vere.

Haha biliyorum o event'i =) Sonunda chest bile yok :D

Ya öyle tek tük eventler var evet de genel olarak level atlamak zor değil. Eventlere koşup, haritayı keşfedik, craft materyali toplayıp üstüne bi de heart questleri yapınca rahat rahat level kasılıyor =)

Ayrıca bir öneri olarak, iki haritada birden oyna. Yani level 40-50 arasında iki harita arasında sürekli geçip yaparak ilerle. Böylece world completion'a daha rahat uğraşırsın hem de bir sonraki mape düşük levella başlamazsın
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

Myshkin said:

bf3 kafasından hallice o zaman
iiki ammamışım

aslında ilgilimi çekio yani, silaha göre farklı büyüler, ne bilim elementalistle avatar kafası yaşabilirim fantazi yapabilirm gibime gelio, ama vidyolardan bişi anlamıorm çok karışık duruyor.

millet 50 kağıda hesap satıyor, denemeye değer.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...