Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Genel Tartışma Başlığı

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

Nasıl anlıyosunuz karşınızdakinin ne olduğunu?

Ben genelde WvW ye giriyorum, kim kime dum duma, pek anlamıyorum karşıdakinin hangi classtan olduğunu. Pve de bile zor anlıyorum yanımda benimle birlikte attack yapan kişinin ne olduğunu.

Nasıl oluyor peki? Adamın warrior mu ya da guardian mı olduğunu nerden anlıyosunuz? Bakıyosun adam asura ama mantar kadar boyu var, türlü türlü huyu var misali, okları boşaltıyorum üstüne, bana mısın demiyor, o zaman haaa bu eleman guardian ya da warrior, bulaşma diyorum kendime ama geç kalmış olabiliyorum, gelip ifademi alıyorlar. Ya da ortadan kayboluyorsa bir anda, thief olduğunu anlıyorum, yine geç olabiliyor benim için. Genelde tüfekli falansa, engineer diyorum ama emin değilim, başka classlar da tabanca, tüfek gibi silahlar kullanabiliyor sanırım.

Öyle süper oyuncu değilim, herkesi keserim, öperim diyemiyorum. Bu yüzden, savaşta gözüme kestirip öyle dalmam lazım, sinsilik yapmam lazım. Bir bakışta karşıdakinin ne olduğunu anlayabilen var mı, bunun incelikleri var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

kullandığı silahtan, attığı büyüden anlaşılıyor direk. Biraz dikkat et ve zaman harca, görünce anlamaya başlarsın. 5 karakterlik yer var, mutlaka diğer karakterlerden de açın. Azıcık göz alışkanlığınız olsun, büyülerini bilen biraz. pvp yaparken karşıdakinin hangi büyüsünün ne işe yaradığını, karakterler kabiliyetlerini bilmek çok önemli. bunu sadece kendi class ınızı oynayarak 100% çözümleyemezsiniz. Yeni karakter olup lvl 2 olmak hoop 5 dakka, oradan heart of the mistse gidip skilleri, silahları incelemek çok kolay. Her karakteri incelemeye 1 gün ayırsanız direk çözüyorsunuz olayı, oyun çıktığından beri aralıksız oynuyorum daha lvl 60'ım, oyunda keşfedecek çook güzel ve farklı şeyler var, aralıksız lvl kasmak veya herhangi bir şeyi aralıksız yapmak sıkıyor beni mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

Betada zaten mail trade falan herbişi çalışıyordu sanırım o sürümü kaybettiler :)

PVE dungeon olayı meeeeehhhh yani. Pek bir espirisi yok dungeonun. Bildiğim kadarıyla önceki oyunda hiç yokmuş zaten. Yani dungeona yabancı bir firma ama pek zevk alamadım açıkcası dungeon olayından.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...