Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Guardian Bilgi Paylaşım Başlığı

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

Two-handed
Hammer — provides powerful close range AoE attacks and abilities.
Greatsword — imbue allies with swiftness and control foes with leaping attacks and binds.
Staff — controls enemies with wards and AoE damage and supports allies with defensive spells.

Main-hand
Mace — gives access to a chain of mace attacks, as well as support abilities.
Scepter — offensive spellcasting weapon to bind and smite single enemy.
Sword — a melee weapon with a good balance of offense and defense.

Off-hand
Focus — provides supportive spells for both offense and defense.
Shield — A protective off-hand shield for local area of effect shielding.
Torch — Scorches enemies while cleansing allies of conditions.

Aquatic
Spear — Used for rapid, close range damage.
Trident — Magical, long range support.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 3 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
cicibeybe said:

Guardian açtım
Traitleri inş resetleyebiliyoruzdur direk valore gittim çünkü
sonumuz hayrolsun

In PvE and WvW, however, resetting trait points has to be done by:

Using a Training Manual, or
Paying 71 /point to a trainer (at L80, this could cost 49 70 ).

http://wiki.guildwars2.com/wiki/Trait
Sosyal ağlarda paylaş

gerci yerle alakası yok, reset olacak bir event seçtim , 10dk bi tekrarlanıyor, kopru var oraya saldırıyorlar moralleri 0 a indiğinde xp alıyorsun, karakteri orda bırakıyorum , auto atak olayını purging flames 'e veriyorum her 40 saniyede yere aoe vuruyor ben hıc bır sey yapmıyorum , event basladıgında bı suru kısı oluyor burda arada aoe ıle damage vermek yetıyor 10dk da bi 900xp alıyorum. bıraktım makineyi kendi kendine xp geliyor, ama gece olmaz , kalabalık olması lazım ki ölmeyesin.

ben maç izlerken kendi kendine xp gelsin :)
Sosyal ağlarda paylaş

Daha önce yapılmış olsa bile her eventa koşmak iyi exp getiriyor. Sonra haritayı keşfetme şeyleri iyi exp getiriyor. Crafterına bir hayrı dokunmayacak olsa bile gördüğün her şeyi toplarsan hem exp kazanırsın hem trading post'ta(açılabilirse) gereksiz materyalleri satarsın iyi para kırarsın. En olmadı, gir WvW'ye 1-2 saatte milletin peşinde takıl. Orda da level atla =)

Bu arada Trading Post bugün bir 5 dakika açık kaldı. Elimdeki tüm cooking mataryellerini fahiş fiyata trading post'a attım. Hepsi anında bitti =d
Sosyal ağlarda paylaş

Guardian sPvP Immortal Healer

Tamamen sPvP odaklı yaptığım bir build. İlk olarak amacımı ölmemek olarak belirledim. Böylece hem ölüp karşı takıma puan kazandırmayacağım, hem de kilit noktaları tutabileceğim veya tutamasam bile tacizde bulanabileceğim.
Bunu sağlamak için protection, toughness ve vitality odaklı itemlar ve skiller seçtim.
Son olarak da kendimi ve takım arkadaşlarımı ayakta tutmak için heal ve regen tabanlı skiller seçtim.

Single dolaşırken amaçları;
Choke pointleri tutmak ve düşman akışını durdurmak.
Boş olan strategic pointleri elde etmek ve yardım gelene kadar dayanmak.

Grup içinde;
Combat'ın ortasında olup heal ve regen sağlamak.
Strategic point ortasında bölge hakimiyetini kendi grubunda tutmak.

Önümüzdeki bir kaç gün deneyeceğim bakalım. Toughness/Vitality/Healing dengesini kontrol edeceğim. Bir kaç da trait'de kafamda soru işareti bırakan nokta var, onlara bakacağım.

Guardian özellikle sPvP'de oynaması çok zevkli bir sınıf. Yorumlarınızı bekliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...