Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Guardian Bilgi Paylaşım Başlığı

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

şuda var. Mobları keserken sabitmi duruyorsun? Ben sıkışırsam veya fazla çektiysem çevrelerinde dönerek dövüyordum. Yada geri çekilerek felan. Oyundaki olay o zaten. Npc ler büyüleri yada vuruşları direk sana değilde, baktıklara yöne doğru yapıyor. 0 hasar alarak bile kesebilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 3 ay sonra ...
Guardianı dps gibi oynamak mümkün mü?

Traitleri ilk iki sıraya verdim ama sanırım item eksiğinden dolayı sürekli yatıp duruyorum. Bu olay item eksiğinden mi kaynaklı oyun tarzımdan mı tam çözemedim :D

Pve de iyi performans aldığınız buildler varsa kullandığınız runelar ile birlikte paylaşaır mısınız?
Sosyal ağlarda paylaş

@Aket: Bu başlıkta yazdığım Yanar Döner Gardiyan build'unu değiştirmedim. Denediğim diğerlerinden pek memnun olmadım. İsterse bir bak. Ayrıntılı açıklama için;
Burning Turning Guardian
Bu direk olarak PvE leveling ve grinding build'ı. Olabildiğince çok yaratığı olabildiğince çabuk öldürmek dert.
Build ile geçen zaman içerisinde önerebileceğim tek şey;
1. Elite için Racial bir skill kullanmıyorsan Renewed Focus'u düşünebilirsin. Benim yazdığımda pek gereksizde Focus ama sonra epey buff'ladılar, şu an güzel olmuş gibi.
2. Secondary silah setinde off hand'e torch alabilirsin. Ben asıl combatı GS ile yapmayı sevdiğim için, ikinci sete sadece ölecek gibi olduğumda heal amaçlı geçiyorum. Sık sık rotation yaparım diyorsan Torch'un Zealot's Flame'ini buff'ladılar.

Ayrıca başlığa başından bakarsan sPvP için Tank odaklı, Dungeon ve sPvP için Support odaklı iki build'um daha var, ihtiyacın olursa.

Guardian en severek oynadığım sınıf, sorun varsa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Dipnot: HP konusunu çok dert etme, Vit barındıran herhangi bir seti giydikçe ve Dodge ve block'u uygun kullanmayı öğrenince HP farkının bir önemi kalmıyor. Lvl 10'da da pek ölmüyordum, 80'de de pek ölmüyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...