Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sinemaya kimle gidiyorsunuz?

Bullbird

Öne çıkan mesajlar

Askerde giderdik agora'ya HEY GİDİ GÜNLER! MediaMarkt ve BestBuy vardı bir kere yanlarında...

Sinemaya gitme olayını azalttım, evde TV'den izlemek daha keyif verici. Gidersemde gideceğim filmden keyif alacağını bildiğim kişilerle gidiyorum. Yani milletle rulet oynamıyorum. Yoksa direk acı verici bir deneyim olabiliyor, mesela bilgisayar dünyasından uzak bir kızla Social Network'e falan gittim salaklık yaptığımı bile bile. Ama filmi görmek istiyordum çare yoktu :/

Ama mesela müzik ve magical hikaye seven bir arkadaşımı August Rush'a götürdüğümde filmden aldığım keyif katlanmıştı. Ben insanlara sevecekleri filmi izletmeyi seviyorum, onlar sevince ve film için gerçek anlamda heyecanlanınca benim aldığım keyif artıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Bullbird said:

Tyrannus said:

"sevgiliyle" varken "erkek/kız" arkadaş diye ayrı bir seçenek neden var? sevgililik kurumuna dahil değilse söz konusu kişiler niye sadece arkadaş yazılmamış? yoksa sinemaya sadece sevgilisi olmayan karşı cinsle giden manyaklar diye kitle mi var. yoksa hiçkimse transeksüellerle arkadaş olmaz onları da ankete dahil etmem diye bi tutum mu?

karşı cinsten normal bir arkadaş olamaz mı? :)

adam zaten diyorki karşı cinsten normal bi arkadaş ile aynı cinsten normal bi arkadaşla sinemaya gitmek arasında fark mı var yine direk "arkadaş" yazmadın da erkek/kız arkadaş yazdın diyor. öyle diyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

Bullbird said:

Tyrannus said:

"sevgiliyle" varken "erkek/kız" arkadaş diye ayrı bir seçenek neden var? sevgililik kurumuna dahil değilse söz konusu kişiler niye sadece arkadaş yazılmamış? yoksa sinemaya sadece sevgilisi olmayan karşı cinsle giden manyaklar diye kitle mi var. yoksa hiçkimse transeksüellerle arkadaş olmaz onları da ankete dahil etmem diye bi tutum mu?

karşı cinsten normal bir arkadaş olamaz mı? :)

adam zaten diyorki karşı cinsten normal bi arkadaş ile aynı cinsten normal bi arkadaşla sinemaya gitmek arasında fark mı var yine direk "arkadaş" yazmadın da erkek/kız arkadaş yazdın diyor. öyle diyor.

çok fena yakaladın :)
o an öyle geldi aklıma bilmiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

%90'ına sevgilimle, ama arada gerçekten ekiple gidilmesi gereken filmler oluyor, onlara mecburen bi sausage fest lazım.

LathspeLL said:

Birde zamanında okula gitmeyip sabah matineye girip tek başına film izleme olayı yapardım, oda ayrı keyiftir.

Üni ilk senem böyle gitti, fazla kolaydı dersler. Harika bir his sinemadan çıkıyosun daha gün yeni başlamış ama dat feel var bütün vücutta.
Sosyal ağlarda paylaş

7 yaşımdan beri babamla giderim hep. Sinemada bile film izlerken yanımdakiyle konuşma alışkanlığım vardır, babam hariç kimsenin hoşuna gitmedi bu huyum :D Bana da babamdan geçti gerçi.

Gerçi son senelerde üniversite falan derken pek sinemaya gidemez oldum ama yine de güzel bir film varsa arkadaşlarımı ekip babamla gitmeyi tercih ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...