Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Xbox One - Television and Sports!

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

The vergeninkine baya gulmustum

Karsi karsiya koyalim
Xbox
design = 6
Software = 7
Game Selection = 7
Controls = 8
Performance = 8
Heat/Noise = 8
total = 44
ort. 7.8

PS4
design = 8
Software = 6
Game Selection = 6
Controls = 9
Performance = 8
Heat/Noise = 8
total = 45
ort. = 7.7

1. WTF burda geliyor totalde daha fazla puan verdikleri bir alet nasil daha dusuk aliyor?
2. Software - Game Selection ne ya daha yeni cikmis konsollarda...

Garip
Sosyal ağlarda paylaş

JestersTear said:

Kanaat notu diye bişey var abi duymadın mı hiç?
2 konsolu da inceliyorsun, review yayınlıyorsun ilgili. Sonra bittikten sonra puanlama kısmında şöyle dönüp bir bakıyorsun hmm hangisi daha keyifliydi? işte o 0.1 puan bile olsa vermişler.

ahahah
sacmalama abi business bu kanaat notu en fazla microsoftcugumuzun dolarlari basmasi ile olur.
Bide software ve game selectioni cikar o listedende bak adamlarin verdigi puanlara.
AHhahaha kanaat notuymus ilahi Jester
Sosyal ağlarda paylaş

bu cihazlar en az 5 sene gidecek o sebeple ikisini de almak mantıklı zaman içerisinde.

ilk ps4 alıp 1-2 sene sonra xbox kırıldığında xboxı da yanına eklemek sağlıklı olur.

bide bu totoşlar türkiye'ye resmi olarak getirmiyorlar, kaçakçıların elinde heba oluyoruz xbox alacağız diye maalesef.
Sosyal ağlarda paylaş

amerikada degilsen xbox almanın olayı nedir cozemiyorum. amerikada acayip avantajlı evet cable box gibi kullanılıyo falan anlıyorum da. avrupa piyasası genel olarak playstationın elinde degil mi? thus daha cok playstation oyuncusu olmaz mı avrupada bu sayede daha guzel online oynanmaz mı ben mi hatalıyım?
Sosyal ağlarda paylaş

bi avrupalı olarak media/tv ozelliklerinden faydalanamazken xbox one almanın olayı ne onu biri bana anlatsın istiyorum. 2 ay sonra para ayırabilirsem bunlardan birini alcam ve ps4 alırım gibi dusunuyorum. ama yine de bi tane konsol alıcam dogrusu olsun istiyorum. nedir yani avrupaya katkısı xbone ın? cunku nereye baksam. Xbone ın media ozellikleri daha iyi iste falan yazıyo. diger herseyi esit midir peki?

ben NA ile oynamak istemiyorum ki zaten lag olur bilmemne olur dert.
Sosyal ağlarda paylaş

Kinect var bi kere, PS 4'ün tırt kamerasının yanında gerçek eğlence sunabilen hatta evde bir kaç arkadaşınla birlikte eğlenmeni sağlayabilen bir cihaz. Aynı zamanda skype video chat olayı falan cabası.
Benim için extrası xbox'ın oyun kolunun çok daha rahat bir oyun oynama imkanı sunmasıdır. Bunların dışında software'da daha iyi olduğu bir çok review sitesi tarafından doğrulandı. Teknik anlamda bakıcak olursak iki konsol arasında biz oyuncular tarafından ayırt edilemeyecek kadar az fark var. Sonuç olarak iki konsol birbirine çok çok yakın puanlar aldı hep.

Yukarıda yazdığım extralar sebebiyle de xbox one'ı tercih etmek doğru olacaktır diye düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

benim zerre umrumda değil istediğin şekilde konuşabilirsin xbox hakkında. :D

http://thenextweb.com/microsoft/2013/06/14/if-youre-not-this-list-of-21-countries-you-might-not-get-to-use-the-xbox-one/

değişmediyse şöyle. görünüşe bakılırsa xbox live'i bile kullanamıyorsun dolayısıyla oyun bile açılmıyor, aktif olmuyor. yanlış varsa düzeltilsin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...