Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

(2011) Game of the Year

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

VGA adayları açıklanmış zaten, GOTY listesinde BF3 yok, benim içinde en düşük ihtimalli oydu zaten saydıklarımda, doğru karar.

Game Of The Year:
Batman: Arkham City
Skyrim
The Legend of Zelda: Skyward Sword
Portal 2
Uncharted 3: Drake's Deception

Bütün kategoriler ve liste için: http://www.spike.com/events/video-game-awards-2011-nominees/voting/game-of-the-year
Sosyal ağlarda paylaş

Ahahahaha best rpg listesi

Dark Souls
DeusEx HR
Dragon Age 2
Skyrim

Witcher2yi koymamış adamlar, rpgnin r'sine sahip bi tane oyun var listede topu topu lolz. 2012de konsola çıkınca koyarlar diycem de, 2012yi de diablo3 alır bunların kafasında. Levılatlama var rpg kafasına döndü endüstri iyice meh.
Sosyal ağlarda paylaş

Bf3 olması lazım da Skyrim çıkar büyük ihtimalle, daha accessable çünkü. Herkes parayı basıp almadı, forumun 4te 3 indirmiştir Skyrim'i torrent'ten.

BF3 çalıştıran makinesi olan insan sayısı yok.

Şu topic Skyrim hype bitince acılsa BF3 çok rahat döver.

Skyrim kötü değil, sadece 2.
Sosyal ağlarda paylaş

Portal 2 ikisinden de iyi ama onu unutuyorsunuz. BF3 multiplayer olarak cok iyi helal ama GOTY'lik deil bence.

Skyrim de sandbox olarak iyi olabilir de iyi rpg deil bu konuda anlasalim. Zaten rpg deil kendisi tekrarlayalim bunu. Her seyi gectim sirf teknik yetersizliginden dolayi GOTY almamali zaten. Ayip.

Gonlumuz portal 2'den yana, hic olmadi bf3'e versinler tabii.
Sosyal ağlarda paylaş

skyrim hem şahane hem rpg. tekrarlayalım bunu.
xunn said:

Şu topic Skyrim hype bitince acılsa BF3 çok rahat döver.

sanki bf3 6 ay önce çıktı heh, daha ayını doldurmadı ne mw3 ne bf3. kaç tane oyun var 9 ay önce çıkan listede o hesapla.

razzraziel, biz forumda kendi istediğimizi oylayıp konuşuyoruz da ayrıca academy neyi seçer o da ayrı bir sohbet gene bu başlık içindeki tabii. iki konuda da görüş belirtebilir herkes elbette.
Sosyal ağlarda paylaş

Skyrim'i gayet zevkle oynuyorum, alt tab yapıp forum postu atıyorum evet, ama BF3 oynarken akşamları ekiple yaşanılan adrenalini veren tek sahnesi yok Skyrim'in, tam MMO no life personasına hitap ediyor oyuncunun.

Aşırı sorunlu cıktıgından falan bahsetmiyorum, olabileceğinin yarısı iyilikte bir oyun. Gayet eglenceli vs vs ama korkunc tekrar ediyor kendini. Sadece ve sadece dungeon temizliyorum ve aşırı bayıyorum, şimdiden 3 karakter degistirdim, commit ettiğin anda bayıyor ve ameleliğe kayıyor oyun.

Ben sanmıyorum skyrim'i savunan bir tane adam BF3te pati ekibiyle bir squad'a girip aksiyona akmamıştır.

O yüzden biased oluyor bütün yorumlar, 2sini görmeden yorum çok sıg kalıyor.

İyi forumlar.
Sosyal ağlarda paylaş

AIAS ödülleri esas zaten.

-------------

adrenalin tek başına iyi oyun yapmıyor, 1500 tane filan oyun sayılır bunu destekleyen. military multi shooter süper over-saturated bir alan zaten ırak savaşı çıktığından beri. bf3 muhtemelen iyidir de bc2'nin iki katı iyi olsa gene goty sanmam. bc2 multi süper hızlı baymıştı.
Sosyal ağlarda paylaş

/v/ye baksak da skyrim game of the all years. adamlar rape simulator için mod bekliyor.

batman de çok iyiydi mesela, düzgün bi multisi olsa çok sağlam aday olurdu.

bf3 olmaz, senaryodan çok kaybetti, hem puan açısından hem de eleştirilerle. bence de bf3 çok iyi ama sadece multi herkese yetmiyor. bi de mw3 gibi hater'ı çok, ayrıca konsollarda çok patlak. konsol oyuncuları sevmiyor, hem becerememekten hem de konsolların geri kaldığını gösterdiği için.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...