Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Van'da deprem, 6.6

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

Llama said:

Jeeztro said:

adamlar çalışmaya ara vermişler atılan gaz bombası yüzünden şaka gibi ya

gaz bombasını kim atmış niye atmış

van valisi depremden sonra "deprem bitti evinize girebilirsiniz" demiş. tekrar deprem olunca vali konuşmaya çikmiş halk da senin yuzunden insanlr öldu demiş. isyan çikmiş polis durdurmak için bomba atmiş işte. link vereblrdm habere de teldeyim.
Sosyal ağlarda paylaş

Japon doktor kurtarılmasına rağmen ölmüş.
Bundan utanan bir ben mi varım. Japonyada 5,5 şiddetinde deprem olsa oooh biraz daha devam etsin de bebeğin beşiği sallansın diye sevinir adamlar. Adam insanlık adına yardım etmek için geliyor, kaldığı otel 5,5 şiddetinde depremden yıkılıyor.

Ben de inançlı bir insanım ama bunu da takdiri ilahiyle geçiştirecekler ya Allah kahretsin ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Valinin şerefine de haysiyetine de ağır laflarım var da, boş yere ceza almaya gerek yok.

Depremzedeye copla saldıracak kadar insanlıktan çıkmış polis de akp hükümetinin hediyesi, eskiden de vardı böyle abartılı hareketleri ama bu kadar insanlıktan çıkmıyordu. Kulaklarını çınlatmaktan başka elden bir şey gelmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

abi...

M.Ö. 456
yer: yeni zelanda ya da yunanistan falan.
deprem oluyor millet şaşırıyor cidden

M.S. 2011
yer: türkiye
deprem oluyor millet şaşırıyor cidden.

AAAAAAAAA OTOBÜS GELDİ!! şaşkınlığı bir tek bana mı garip geliyor anlamıyorum ama, bu deprem denilen nane bu coğrafyada oluyor. bi bizim halk, bi de basın şaşırıyor.

ha bişi de yapmıyorlar ya orası ayrı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...