Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2011-12 Güz Dönemi Dersleriniz

yav

Öne çıkan mesajlar

withdrawlu bir dönem beni bekliyor gibi.;

PHYS401: ELECTROMAGNETIZM 1
PHYS411: QUANTUM MECHANICS 1
PHYS 443: EXPERIMENTAL PHYSICS 2
PHYS421: STATISTICAL MECHANICS
PHYS491: INTRODUCTION TO RESEARCH
PHYS496: SP. TP. COMPUTATIONAL PHYSICS
PHYS494: APPLIED FOURIER ANALYSIS.

VE tabi bunLarın yanında çok abes duran

FR201: INTERMEDIATE FRENCH.
Sosyal ağlarda paylaş

Deacon said:

Yok ES224 o. Senin bu donem baya kotuymus ya. Fizik2, diferansiyel ve lineer ayni donemde. Tiksinc.

eheh fizik seviyorum ben o pek sikinti yaratmiyor, diff ve lineer hocalarimdan da memnunum da ikinci vizeler-final donemi adeta seksin icinde bulucam kendimi o problem.

bu donem degisiklik oldu bizim programlarda circuits aldim bu donem ben, bunu bizde zorunlu bolum dersi yaptilar. devaminda da signals vericekler sanirsam. sizde de o sekilde mi oldu?
Sosyal ağlarda paylaş

EE211 dersi bizde hep zorunluydu zaten. ES224 de oyleydi. ES224 farkli ama, EE211'in devaminda EE212 olmasi lazim. Bize zorunlu degil o. Senin bolum neydi ki? CSE ve EE harici EE211 alan yok diye biliyorum zorunlu olarak. Belki biyomedikaller aliodur.

Bu arada diferansiyelin son konular cok zor ya. Laplace'dan sonra is cigirindan cikiyor. Kolay gelsin.
Sosyal ağlarda paylaş

benim bolum fizik, ikinin birindeyim su an. EE224 hangi ders bilemedim, sistemde de gorukmuyor. sanirsam dediginde haklisin EE211 devami E212, o sene basinda gozukmuyordu sistemde simdi girmisler dersi. bu arada medikalciler de aliyor circuits da onlarin farkli olmasi lazim, kendi bolum hocasi veriyordu diye hatirliyorum.

bi de bugun ust donemden arkadastan diff lineer felan notlari aldim elime direk laplace transformations geldi, sanirim bizde cheat sheet de serbest degilmis, sikinti var :) Bi de benim bu derslerde BB altina dusmemem lazim, nasil becericem bilemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

ben roketin derslere takıldım,bi dönemde alabileceğin ders sınırı falan filan yokmu abi,yada o derslerin hepsi 2 kredi falanmı?olayı nedir 10-15 ders almanın.

bu arada benim berbat programım
-Computer Networks and Communications
-Introduction to Computer Games
-Computer Graphics and Visual Programming
-Artificial Intelligence and Expert Systems
-Workshop
-Ethics in Computer Science
-Senior Project
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...