Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Supplement loglari

Helcaraxe

Öne çıkan mesajlar

Stringray said:

forumun bu bölümünü gerçek erkeklerin yerinden ılık mekanına döndürdünüz lan. kefir nedir, probiyotik nedir?

abi en azindan stim dick falan konusulmuyor ya... iliklik olaylari stim dick ve "ayh sekerim cok kasli cikmissin. kac kilo basiyorsun" kisimlarinda bol bol yasanmisti.

kefir icenin dick'i guclu olur.
kemik gibi olur. stim dick olmaz, baska elemanlarin fotolarina "guzelim bench'te kac basiyordun sen" yazmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Dana haklısın da düzenli spor yapıp e biraz da protein yerken yanına yeşilliği de katıyoruz zoraki. Bu sayede metabolizma cazır cazır çalışıyo hiç sıkıntısını çekmiyoruz. Ben özellikle biberiye turşusu gömerdim her öğünde bi kaç tane, günde 3 kere min sıçıyodum ki düşün 700 gr tavuk filan yiyodum peyniri yumurtası hariç :D
Sosyal ağlarda paylaş

sanssizsansli said:

Panpa acı yiyebiliyosan bak beni dinle. Git bi turşucudan tombul biberiye turşusu al, zaten öyle sivri biber turşusu kadar acı değil böyle hafif ısıtıyo dili.
Bunu yersen motor ferrari oluyo ahahha

Sonra basur olsun sdlf

Edit: Bu arada cidden kişiden kişiye değişiyor tuvalete çıkma sıklığı; haftada bir yapan kadın tanıdım. Doktora falan da gitti, düzelmedi.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
okumuş kültürlü bi arkadaşım diyor ki muscletech optimum'dan çok daha iyi. farkı hissediyosun diyo. nası daha iyi olabilir amk ikisi de protein değil mi diyince de
MUSCLETECH İYİ KOKMUYO OPTİMUM GİBİ. PROTEİN KÖTÜ KOKAR ORDAN BELLİ ZATEN.
bu artık broscience değil başka bir şey
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...