Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Supplement loglari

Helcaraxe

Öne çıkan mesajlar

Bcaa kendi başına çok lüzumlu değil ama intraworkout olarak minimal bir etkisi var.
60 dakika üstü antrenman yapıyorsanız vücutta katabolizm iyice yıkıcı olabiliyor. Bir de yazın gelmesiyle mineral ve su kaybıyla problem oluyor. Bunun için de intraworkout bcaa formülü kullanıyor insanlar, onun da en iyisi Scivation Xtend. Bende bağımlılık oldu artık, psikolojik etkisi daha fazla aslında.

Keşke Plazma gibi bişiye erişimimiz olsa gerçi de mevcut intraworkoutun en iyisi Xtend.
Sosyal ağlarda paylaş

Sorieno said:

Bcaa kendi başına çok lüzumlu değil ama intraworkout olarak minimal bir etkisi var.
60 dakika üstü antrenman yapıyorsanız vücutta katabolizm iyice yıkıcı olabiliyor. Bir de yazın gelmesiyle mineral ve su kaybıyla problem oluyor. Bunun için de intraworkout bcaa formülü kullanıyor insanlar, onun da en iyisi Scivation Xtend. Bende bağımlılık oldu artık, psikolojik etkisi daha fazla aslında.

Keşke Plazma gibi bişiye erişimimiz olsa gerçi de mevcut intraworkoutun en iyisi Xtend.

t-nation full yalancı marketing ya
boşver iyi ki erişimimiz yok. zamanında olsa alırdım ben de hayvan gibi
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
2010'dan beri önerdiğim Protein7'den aldığım toz ilk defa topaklanmış çıktı. 3-4 ölçek sample yollamamı istiyorlar, kontrol edip geri dönüş sağlayacaklarmış. memnun kalmadım bu durumdan. ufak boy bi paket yollayabilirlerdi kontrol sağlanana kadar. 7 yıldır sipariş verdiğim yer lan kayıtları var.
ürünün bozuk olduğunu tespit ederlerse de para iadesi yapmıyorlar ısrarla.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...