Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dishonored

razzRaziel

Öne çıkan mesajlar

Yeni oynama fırsatı buldum da, baya overrated gibi geldi. Bi kere enter gıcık olduğum olay 2 guard karşılıklı ayakta konuşuyorlar, 3. de konuşmaya dahil ama 4 metre kadar yanlarında. Gidip bayiltiyorum bu ayrı durani, ruhları bile duymuyor. Hayır bi de sonra patrol ediyorlar 20 metrekare alanda, demiyorlar "lan az önce Cemil yanimizdaydi noldu buna?"
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
oyun cok iyi baslıyo da sonra hafiften baydı. high chaos bitirdim simdi, low chaos bitirmeyi planliyorum yakin zamanda da, sirf gizli giderek.

avhievement sorusu gelecek: bazı bölümlerde low chaos gitmişim. ilk 2-3 bölüm falan. sonrası high chaos. o kalan bölümleri başlayıp low chaos bitirsem low chaos sonu falan alır mıyım ?
Sosyal ağlarda paylaş

ya bu ne kadar kötü bir oyunmuş ya!!!

saçmalığa gel

ghost ve clean hands kasıyorum, lord regent'ın olduğu bölümdeyim, propaganda officer'a görünmemek ve ghost achi'yi bozmamak için, gittim bayılttım adamı, sonra gittim bütün mansion'ı bayılttım, şimdi regent'ı öldürmeden bitiremiyorum, niye çünkü propaganda officer ile konuşmak lazımmış regent'ın odasındaki kasanın kodunu almak için. o kod regent'ı öldürmeden bitirmek için şart... eee ulan propagandacıyla konuşacağımı ne bilicem ben ghost bozulmadan. hey allam.

ha internetten safe'in combination'ı öğrenebilirim de, ne anlamı var yahu böle bi saçmalığı, propagandacıyı bayıltınca da adamın üzerinden bir kağıt çıkmalı...

Sosyal ağlarda paylaş

yahu oraya tırmanırken adama gelmeme 1 kat varken çıkıyor update, baştan çıkmıyor. ben stealth gidip adamı bayıltayım diye konsantre olmuşken çıktı muhtemelen, ben de atladım.

hayır yani o ana kadar adamla konuşmamız gerektiğine dair en ufak bir ipucu görmedik ki.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
çok güzel oyundu ya coğu oyunda ne var ne yok öldürdüğüm için bu sefer değişiklik olsun diye 0 kill 0 detection kastım sadece maskeli baloda duello yapan adamı uyutan dartla vurmak yerine öldüren dartla vurmusum bölüm sonunda fark ettim :D 1kill le bitti oyun endingte çok güzeldi :3
bu oyunun tadı bence böle çıkar bence ya kimseyi öldürmeden ve fark edilmemeye çalışmak
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...