Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

son 10 yılın en iyi dondurması

escape

Öne çıkan mesajlar

Fistan said:

hayvancılıga girmek isteyen var mı benimle ortak

iyi para var

Et ve Balık Kurumu sığır ihracatı için kolaylıklar sağlıyor da, önce adamların onaylayacağı bi çiftliğinin olması lazım. Bi sürü ok püsür işletme belgesi fln istiolar. Sen İnek sütü için mi girmek istiyorsun ? Ben kobe getirtelim diyorum, yarım kiloluk bi porsiyon biftek 750 dolara, yanında trüf mantarıyla 1000 dolara satarız. Ama kobe sığırının tüylerini kim sakeyle tarıcak ?
Sosyal ağlarda paylaş

yildirimokur said:

Fistan said:

hayvancılıga girmek isteyen var mı benimle ortak

iyi para var

Et ve Balık Kurumu sığır ihracatı için kolaylıklar sağlıyor da, önce adamların onaylayacağı bi çiftliğinin olması lazım. Bi sürü ok püsür işletme belgesi fln istiolar. Sen İnek sütü için mi girmek istiyorsun ? Ben kobe getirtelim diyorum, yarım kiloluk bi porsiyon biftek 750 dolara, yanında trüf mantarıyla 1000 dolara satarız. Ama kobe sığırının tüylerini kim sakeyle tarıcak ?

ben geçen dönemki başkanla calısmıstım, baya fizibilite etüdünü ben yazıya dökmüştüm.

ciddi para var bu işte

onaylı çiftlik dediğin ise ihaleye açılan arsalar, onun haricinde kendinde bir yer bulup yapabiliyorsun. aslında hayvanların tamamen ölmesi haricinde riski olmayan bir iş, girekmi la, 6 holsteinle başlarız, büyürüz yavaş yavaş :D

yada 10 sarı kız alırız, progesteronlarla holstein formuna sokup satar sermaye toplarız?
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...