Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adventure tavsiyesi...

goldbären

Öne çıkan mesajlar

doğru yere mi açtım bilmiyorum da, böyle gizemli, espriliden ziyade ciddi senaryosu olan, ama metafizik öğeler içermeyen adventure oyunları arıyorum.

aslında son zamanlardaki grey matter iyiydi baya, hani onda da metafizik var ama kılıfına uydurmuşlar. amnesia gibi öcüler kovalamasın yani demek istediğim.

ha penumbra oynadım, onu da oldukça sevdim. onda da metafizik öğeler var ama sdfsdf

sanırım kavramı yanlış kullanıyorum. yani gizem doğaüstü olaylardan gelebilir ama korkuya kaymasın çok.

sanki çeşit çeşit adventure varmış gibi mızıklandım ama, bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

still life'a bi bak. penumbra'ya condemned benzetmiştim oyunu, noir havasını a çok sevmiştim.

bitirememiştim, steam'e gelmiş, kısa zamanda bitirmeyi düşünüyorum.

edit: penumbra değil yanlış hatırlamışım.
o değil de penumbra dediğin oyun amnesia gibi korku oyunu ya. firması bile aynı. penumbrayı sevip amnesiayı sevmemek enteresan olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

stimpak said:

toggie said:

syberia 1&2 baya iyidir.

eskidir falan ama , çalıştırabilirsen grim fandango , sanitarium falan da oyna oynamadıysan.

syberia 1-2 benim makine de bile çalışıyo (win 7 - 64bit), zaten ekran kartı falan istemiyo, çatır çatır oynarsın. uyumluluk modu önemli tabi, ben 98 yapıyorum syberia 1 için mesela, 2 için xp
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...