Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türk Milli Takımı

Llama

Öne çıkan mesajlar

Rewendor said:

aktiftablet said:

GSden alınan 3 oyuncu da hak etmiyo şu an. Gökhan Zan ne abi?

Bi de milli takımla Toraman'ın arasında bişey mi var? Adam en iyi Türk stoper oynadığı zaman.

en iyi türk stoper değil de, kadroya girebilecek bir adam. milli takımla arasında bişey var evet. Terim'le kavgalılar, bi maça alınmadı diye terime saydırdı, terim de euro2008e almadı, o zaman daha beter saydırdı, terim de yok sana milli takım dedi. Sonra terim gidince bi kere çağırdılar, terim de "oğuz ayıp ediyon" dedi, geri kapattılar kapıyı.

Şuna adım gibi eminim. Toraman GS'ye transfer olsa, milli takımın her maçında 11e yazılan ilk isim olur.
Sosyal ağlarda paylaş

ne alakası var yahu? kendinizi kandırmayın. toraman ister fenerde ister gs'de olsun giremezdi. kişisel mevzu onunki. Yoksa dediğim gibi Zan o halde çağrıldı oynadı. Batuhan bjk'deyken bacak kadar haliyle çağrıldı. Ama beşiktaşın şu anda elinde çok fazla kaliteli yerli yok. Köybaşını bile çağırmışlar milli takıma daha ne yapsınlar? Nobre'yi mi çağırsınlar? Bir Necip var işte. O da genç, ben olsam yine selçuk şahin yerine 10 kere tercih ederdim ama etmemişler işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben necip in yerinde olsam biran düşünmem, varsa imkanım giderim başka bir ülkenin milli takımında oynarım..

3 maç oynayan maç eksiği sonsuz olan Ardayı almak ne alaka (bir taraflarınızdan anlayıp kötü oyuncumu fln demeyin oyunculuğunu tartışmıyoruz ama çıktığı maç sayısı belli adamın)

Gökhan Töre dediğiniz adam 92 doğumlu Chelsea nın rezerv takımıyla 5 maça çıkmış sadece yani onu alıp Necip i almıyorsan kusura bakma ben artniyet ararım bunda, kimsede bana laf anlatamaz..

İnşallah yenilmeyiz ama,yenilirsekte zerre üzülmeyeceğim neredeyse milli takım için torpil konuşuyor be..
Sosyal ağlarda paylaş

Arda Arda olduğu için alınıyor, yeri doldurulamadığı için.

Gökhan'ı almanın sebebi de kısa sürede türk milli takımına taglemek, başka vatandaşlığı varsa başka milli takıma kaptırmamak. Zaten 1-2 maçta oynatırlar, sonra kendini geliştirene kadar koyarlar kenara Mustafa İzzet gibi
Sosyal ağlarda paylaş

umarım serdar kesimal ilk 11'de başlar

ibrahim toraman bu sezon çok iyiydi,necipte öyle,yazık olmuş çağırılmamalı,üzücü bi durum,hadi necipi anlıyorum,daha genç dersin fln,ama ibrahim toraman olmalıydı bence.

selçuk şahin iyi kötü,bu sezon istikrarlı oynuyor,bence idare eder.

seçluk şahi,n ilk 11'de sahaya çıkamamalı tabi ama göbekte ve göbeğin gersinde sırıtmaadan oynyabilecek bir adam,seçlugu kötülemek moda gibi bişi ama bu sezon kazmalık seviyesini baya bi azalttı.iyi yedek bence.
Sosyal ağlarda paylaş

kusura bakmayın ama bunca yıl fatih terim yönetimindeydi bu takım,o zamanlar hangi ülkeninkini izliyordunuz?

ayrıca sorumlu biri varsa oguza laf etmek komik,bu takımın tek bir teknik direktörü var,takımın sahaya nasıl bir taktikle çıkması gerektiğine karar verip ona göre oyuncları maçlarını takip edip çağıranda tek kişi olmalı.
Sosyal ağlarda paylaş

milli takımı klup gibi yönetemezsin abi

ne demek terim toroman'a kızgın almıcak fln

o adam o formayi hak ediyorsa giyer sonuna kadar, hadi oglum yürü kocumla calisan bir hocanin egosundan daha mi önemsiz milli takım basarisi..

zaten son zamanlarda hic izlemiyordm iyice soğudum.. fatih döneminden kalma o kafadaki insanlar birakmadkca milli takımın yakasini biz eleme gruplarindan ileri gidemeyz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...