Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türk Milli Takımı


Llama

Öne çıkan mesajlar

ayhanla mustafa sarp iyi anlaşıyor bence, orta sahanın belkemiğini oluşturabilirler. emre de ortasahanın vazgeçilmez elemanı. nuri şahin'in biraz daha zamana ihtiyacı var bence, kendini bir takımda göstermeli sonra milli takımda kadroya girmesi düşünülebilir. hamit de iyi ama çok istikrarsız, iyi bir yedek olabilir.
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

mevki mevki değerlendireyim kendimce.

kalede sıkıntı yok. volkan onur çok iyi adamlar. hatta en iyi yerimiz belki de.

savunma en zayıf olduğumuz yer. servet bu sene berbattı. egemen iyiydi ama o da aşırı dengesiz bir adam. büyüklerin savunmaları hep yabancılara emanet. sağ kanatta sıkıntı yok gökhan gönül sabri baya iyi ama geri kalan taraf felaket. ismail köybaşı bir türlü beklenen çıkışı yapamadı. göbekte de oldukça zayıfız.

orta saha bence avrupa'ın en iyilerinden adam gibi kullanırsak. nuri, hamit, emre, arda, selçuk inan, formda bi aurelio, hatta mehmet topuz. zaten ikisi real madrid oyuncusu artık. arda da gidecek ispanya'ya. gayet güzel bir orta saha. artık elimizdeki adamları kullanmamız lazım.

forvetde hakan şükür'den sonra bir türlü dolduramadık orayı. semih şentürk banko. mevlüt fransa'da ilk 11 oynuyor sanırım hep ama yine de bir türlü milli takımda olmuyor. bu antep'teki eleman bu sene oldukça iyiydi onu yerleştirmek lazım.

genel olarak iskelet böyle, çok iyi işler yapabiliriz ama savunmadan başlamak üzere iyi adamlar lazım.
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

her futbolcunun hayatında vardır öyle şeyler ya. bi kıçıyla topu tutması vardı, bi de yapma volgaaan diye bağırttığı pozisyon vardı benim bildiğim. herkesten alex olmasını bekleyemeyiz.

o zaman emreyi hiç almıcaz, arda semihin boğazını sıktı almayalım. semih de kavga etti almayalım.

bu düşünceler bildiğin fanatik taraftar cümlesi. milli takım başka bir şey.
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

volkan'ı beğendim de, tam olarak güven vermiyor gibi hala. tabi bence

tekrar böyle bir şey yiyecek diye korkmuyor değil insan

http://www.youtube.com/watch?v=YuSIZocva-I&feature=player_detailpage#t=68ssamimi yorumum; selçuk inan, nuri şahin, hamit altıntop, tuncay şanlı, kazım vs. orta sahamız iyi düzeyde.

defansı saymaya gerek duymuyorum, yeteri kadar iyi değil,

forvet de sürekli değişken, bazen halil altıntop'u, bazen mevlüt'ü görüyoruz, kimi görebileceğimi bilmiyorum ama, burak yılmaz, cenk tosun iyi gider bence
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...