Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

Buddha

Öne çıkan mesajlar

Sparkcaster said:

dotayı baya yerden yere vuruyolar bu arada çok yavaş diye, gerçekten 2. bir lol vakası mı yaşayacaz casuallar oynayabilsin diye

Input lag sorunu vardı, inanılmaz hantal geliyordu oyun bana da ama kendi kendine geçti. Belki ağlayanlar ondan muzdarip olabilirler bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

input lag değilde lag delay vardı, değiştirdiler, baya iyi artık.

Dota yavaş değil, hon hızlı. Dota bence tam olması gerektiği gibi. Oyun başı ayakkabısız başka bir tonda ilerliyor oyun, ayakkabılar giyildikten sonra seyri değişiyor herşeyin.

LOL inanılmaz yavaş. En hızlı heroyu alıp en hız veren item'i yaparsan anca hızlanıyor. Hon'da da dediğim gibi oyun başlangıcı bile alakasız hızlı.
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

dotayı baya yerden yere vuruyolar bu arada çok yavaş diye, gerçekten 2. bir lol vakası mı yaşayacaz casuallar oynayabilsin diye

Sanırım Dota'yla aynı hızda ki o zaman sorun yoktur. Hon oynayanlara yavaş geliyordur ama eskiden Hon yoktu Dota vardı Hon'a göre söyleniyorsa Hon hızlı denir buna Dota yavaş değil. Ha Dota hondan ilham alınıp yapılsa Dota yavaş derdik. Ama eğer Dota 2, Dota'dan yavaşsa onu bilemem.
Sosyal ağlarda paylaş

Phyx said:

xunn said:

Yok böyle Lol'ün daha iyi yada daha kötü bir oyun olmasının, zaten casualitesi yüzünden oynanan genre'da zorluk yada kolaylıkla ölçülmesi hilaritesiyle başladı.

Baya eglenceli şu düşünce akışını izlemek.

yoo? sadece lol'e kotu dendi? cok oynamasinin nedeni olarak da bayadir beles olmasini soyledik hatta?
xunn said:

Phyx said:

rastgele unite bas
grupla

1 attack move
2 attack move
3 attack move

hem unite targetlamana da gerek yok :(

BRONZE LEAGUE GENERAL.

off karsilikli sacmalamayi quote diye koymus buraya

Taylan gayet ciddi senin geyik yaptıgın yerde, ona gülüyorum. Söyledikleri dogru yani das.

Cümlem fazla kompleks gelmiş galiba baştaki. Tekrar okusana şöyle topigi, LoL dumbed down ilk argüman kötü olmasındaki. Beleş oldugu için değil teması ve micro transactionları yüzünden çok oynanıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

Taylan gayet ciddi senin geyik yaptıgın yerde, ona gülüyorum. Söyledikleri dogru yani das.

xunn said:

Tyrannus klasik troll postunu atmış, gelen cevap ciddi. SC'nin girişi öyle, okulda nasıl bir edebiyat ögretiyorlar size bilmiyorum hiç.

yerim seni ben ya. boyle cevap veremeyince arkadaki postlara laf atmalar, yok kompleks gelmis falan, her postunda ayri hiyarlik.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun bence de kötü ve yavaş olmuş. sormak istediğim birşey var: Mousela ilerideki bir noktaya bakmaya çalıştığımda mouseu çok yavaş sürüklüyormuşum hissi uyandırıyor. Oyunun bir özelliği mi bu yoksa benim bilgisayarımla ilgili bir problem mi ? Hon oynarken bu tip bir şey yaşamamıştım hiç
Sosyal ağlarda paylaş

Phyx said:

xunn said:

xunn said:

Tyrannus klasik troll postunu atmış, gelen cevap ciddi. SC'nin girişi öyle, okulda nasıl bir edebiyat ögretiyorlar size bilmiyorum hiç.

yerim seni ben ya. boyle cevap veremeyince arkadaki postlara laf atmalar, yok kompleks gelmis falan, her postunda ayri hiyarlik.

Kıyamam len, don't let the butthurt flow through you.

Bu da devrildigine göre görevimiz tamamlanmış, don't let the acro gaming hit you on the way out.
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

Phyx said:

xunn said:

xunn said:

Kıyamam len, don't let the butthurt flow through you.

Bu da devrildigine göre görevimiz tamamlanmış, don't let the acro gaming hit you on the way out.

AHAHAHAHAHAHAHAH
Sosyal ağlarda paylaş

sloth said:

Oyun bence de kötü ve yavaş olmuş. sormak istediğim birşey var: Mousela ilerideki bir noktaya bakmaya çalıştığımda mouseu çok yavaş sürüklüyormuşum hissi uyandırıyor. Oyunun bir özelliği mi bu yoksa benim bilgisayarımla ilgili bir problem mi ? Hon oynarken bu tip bir şey yaşamamıştım hiç
oyun hon a gore her acıdan yavas honla karsılastırma. ben hala nefret ediyorum atak animasyonlarından ve heroların hareket hızlarından. alısıncaya kadar boyle. ben hala karakterin kontrolune sahipmisim gelmiyo bi de, bu his de baya bi sure gitmiycek galiba
Sosyal ağlarda paylaş

Buddha said:

Sparkcaster said:

Sanırım Dota'yla aynı hızda ki o zaman sorun yoktur. Hon oynayanlara yavaş geliyordur ama eskiden Hon yoktu Dota vardı Hon'a göre söyleniyorsa Hon hızlı denir buna Dota yavaş değil. Ha Dota hondan ilham alınıp yapılsa Dota yavaş derdik. Ama eğer Dota 2, Dota'dan yavaşsa onu bilemem.
elitistlige gerek yok dota yavas iste.
Sosyal ağlarda paylaş

screwy said:

sloth said:

oyun hon a gore her acıdan yavas honla karsılastırma. ben hala nefret ediyorum atak animasyonlarından ve heroların hareket hızlarından. alısıncaya kadar boyle. ben hala karakterin kontrolune sahipmisim gelmiyo bi de, bu his de baya bi sure gitmiycek galiba

Hon'un iğrenç burst herolarından sıkıldığım için dotaya geçmeyi düşünüyordum ama sendeki karakteri kontrol edemiyormuş hissi bende de olduğu için r2 sniper gibi normalde oynamayacagım kolay herolarla oynuyorum. Heralde hon'a devam ederim bu hayal kırıklığından sonra
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...