Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

Buddha

Öne çıkan mesajlar

sloth said:

screwy said:

sloth said:

Oyun bence de kötü ve yavaş olmuş. sormak istediğim birşey var: Mousela ilerideki bir noktaya bakmaya çalıştığımda mouseu çok yavaş sürüklüyormuşum hissi uyandırıyor. Oyunun bir özelliği mi bu yoksa benim bilgisayarımla ilgili bir problem mi ? Hon oynarken bu tip bir şey yaşamamıştım hiç
oyun hon a gore her acıdan yavas honla karsılastırma. ben hala nefret ediyorum atak animasyonlarından ve heroların hareket hızlarından. alısıncaya kadar boyle. ben hala karakterin kontrolune sahipmisim gelmiyo bi de, bu his de baya bi sure gitmiycek galiba

Hon'un iğrenç burst herolarından sıkıldığım için dotaya geçmeyi düşünüyordum ama sendeki karakteri kontrol edemiyormuş hissi bende de olduğu için r2 sniper gibi normalde oynamayacagım kolay herolarla oynuyorum. Heralde hon'a devam ederim bu hayal kırıklığından sonra

Sosyal ağlarda paylaş

screwy said:

Buddha said:

Sparkcaster said:

dotayı baya yerden yere vuruyolar bu arada çok yavaş diye, gerçekten 2. bir lol vakası mı yaşayacaz casuallar oynayabilsin diye

Sanırım Dota'yla aynı hızda ki o zaman sorun yoktur. Hon oynayanlara yavaş geliyordur ama eskiden Hon yoktu Dota vardı Hon'a göre söyleniyorsa Hon hızlı denir buna Dota yavaş değil. Ha Dota hondan ilham alınıp yapılsa Dota yavaş derdik. Ama eğer Dota 2, Dota'dan yavaşsa onu bilemem.
elitistlige gerek yok dota yavas iste.

Şimdiye kadar oynarken Dota yıllardır kimse yavaş falan demiyordu yada böyle bir muhabbet yoktu şimdimi yavaş gelmeye başladı.
Sosyal ağlarda paylaş

hayır. ben dotayı ilk oynarkende yavas buluyodum. hala da yavas buluyorum. baska herhangi bi oyun oynayan insan dotayı yavas bulur. honla alakası yok. Sadece hon da degil bence lol suanki dotadan daha akıcı, mapte hareketlilik hızı birbirlerine az cok yakın ama unit responsiveness dota da cok kotu. inputu gec algılıyo oyun direk.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

hayır oyun %30 hızlıyken, stun slow sürelerinin aynı kalması patlattı. oyun cc spam'e döndü.

sen cclerin süresi kısaltılsın mı istiyosun, uzatılsın mı analamadım tam? oyun hızlanınca düz mantıkla stun süresi de uzatılmalı ama cc spam'dan şikayet ediyosun. gerçi bence şu anki süre gayet iyi
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...