Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

Buddha

Öne çıkan mesajlar

xunn said:

MobA gerçek oyunları oynarken yorulup sinir stres attıgın oyundur.

Abi :(

Çok acı olacak Ahmnet ama pek bir bok bilmeden çok yüksek atmışsın ya açıkçesi.

Yapılmasın böyle şeyler buralarda pls.

xunn said:

Yahu SC'ye yeten bir bünya nasıl moba'ya yetemez, konu sc vs lol'e kaymasın da, aklın alıyor mu şu söyledigini?

Tyrannus said:

moar liek multitaska yetemeyen 4apm gençlerin dramı

tunca hıyarının dota 2 streamlerini izlemenizi tavsiye ediyorum, ailecek şaşkınlık içerisindeyiz böyle bir sc2 oyuncusu nasıl bu kadar katastrofik oynayabilir bu oyunu diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

tunca hıyarının dota 2 streamlerini izlemenizi tavsiye ediyorum, ailecek şaşkınlık içerisindeyiz böyle bir sc2 oyuncusu nasıl bu kadar katastrofik oynayabilir bu oyunu diye.

Tunca SC'yi yetenekli oldugu için iyi oynamıyor. Tunca tam naruto kafası bir oyuncu, binlerce oyun attı SC'de iyi olmak için sadece betasında, vazgeçmiyor, bir daha deniyor bir daha deniyor sonra herkesi dövüyor.

ve eminim ki yeterince zaman harcarsa Dota 2'de hepinizin emdiği süt burnundan gelir.

Kimin bilmeden talihsiz beyanlar yaptıgı belli olmaz böyle topiclerde.
Sosyal ağlarda paylaş

Phyx said:

xunn said:

Kimin bilmeden talihsiz beyanlar yaptıgı belli olmaz böyle topiclerde.

gayet belli aslinda. dotada oynadigin toplam oyun sayisi kac? 14 falan miydi

14'ten azdır, biz bayadır LoL atıyoruz zaten belli bir kadroyla. Hiç spesifik olarak Dota demedigğim yine zayıf algılardan kaçmış, direk moba üzerine konusuyorum. Çok şükür hayatımı dota'ya adamama gerek yok bir oyunun nasıl mekanikler gerektirdiğini anlamak için.

Next.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...