Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

Buddha

Öne çıkan mesajlar

Bikaç feedback yaziyim

"ayrıca şunuda belirtiyim çok iyi bir oyuncu değilim hon'da başladım dota 1 oynamadım"

-Oyun GERÇEKTEN honla kıyaslandığında çok yavaş alışması cidden zaman alıyor hala creep kesemiyorum =)

-Ama bu yavaşlık zamanla alıştıktan sonra oyunu okumayı fln çok daha kolaylaştırıyor negatif bir yorum değildi yavaş olması

-Oyunun içinde hiç bir sorun yok ama interface'te cidden sorunlar var. Kazandığın oyun Win-Lose istatistiklerine yansımıyor bazen 6 oyun attım 4 kere kazandım 2 kere kaybettim ancak 2-2 gözüküyor.

-Oyun closed beta çıktığından beri ne oranda gelişti bilmiyorum dediğim gibi yeni aldım ancak bir süre daha betada kalması şart öyle releaselenicek bir durumda asla değill (tekrar diyorum oyun içinde bi sorun yok ama oyun dışında sorunlar var)
Sosyal ağlarda paylaş

Yukarda Learn - Socialize olarak 2 menu var bomboş

Watch - Play menulerinde hiç bi sorun yok

Oyunda hiç bir istatistik tutulmuo tutulan win - lose istatistiklerindede sorun var.

oyun sonu çıkan istatistiklerde (gpm - xpm vs) zaman zaman sorunlar meydana geliyor misal gpm 0 gözüküo vs

Diyelimki Play yaptık adam buldu oyuna girdik hero seçim ekranında seçenekler mevcut Skills - Guide vs gibi her heroya özgü onlar bomboş.

bunlar 1 saatte gözüme çarpanlar sadece elbet daha neler neler vardır.
Sosyal ağlarda paylaş

Grast said:

Yukarda Learn - Socialize olarak 2 menu var bomboş

Watch - Play menulerinde hiç bi sorun yok

Oyunda hiç bir istatistik tutulmuo tutulan win - lose istatistiklerindede sorun var.

oyun sonu çıkan istatistiklerde (gpm - xpm vs) zaman zaman sorunlar meydana geliyor misal gpm 0 gözüküo vs

Diyelimki Play yaptık adam buldu oyuna girdik hero seçim ekranında seçenekler mevcut Skills - Guide vs gibi her heroya özgü onlar bomboş.

bunlar 1 saatte gözüme çarpanlar sadece elbet daha neler neler vardır.

Abi dediklerin doğru da, bunlar yapılması relatif olarak kolay şeyler. Eklenti de diyebiliriz yani, gameplay ile alakası olmadığı için betada şimdilik böyle bırakıp mekanikleri, bugları falan fixlemek adamların önceliği.
Sosyal ağlarda paylaş

Beta olarak devam edecek zaten daha 1 yıl kadar falan. Henüz eklemediler çoğu özelliği. Aslında şunu yapmayacaktı adamlar yani, daha sınırlı kişi ile devam edeceklerdi ama yoğun ilgiden dolayı "bari gelişimini görün" diye değiştirdiler planlarını.

Zamanla ekleyecekler, şuan deneme yanılma yapıyorlar, bir patch'le yeni sistem ekleyip feedback'lere göre kapatıp başka şeylere yönelecekler falan.

En iyi yol bu zaten, kendi kafalarında ki ni dayatmaktansa oyuncularla birlikte büyüyor oyun, tıpkı dota 1'de olduğu gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...