Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

Buddha

Öne çıkan mesajlar

Zegna said:

cok uzagım bayadır oyunlara, kesin scamlenirim olm ben.

aman sakın sythe fln kasma ben scamlendim

steam in orjinal forumlarında buluosun adam 15 dolara bi oyun alıosun adama uo'daki trade screen gibi trade yapıosun

biz toplam 4 kişi aldık hiç bi sorun çıkmadan ve ayrı ayrı aldık. ben 20 rexroth 13 dolara aldı sonuncular 2 si toplam 31 dolara mal oldu
Sosyal ağlarda paylaş

Grast said:

Zegna said:

cok uzagım bayadır oyunlara, kesin scamlenirim olm ben.

aman sakın sythe fln kasma ben scamlendim

steam in orjinal forumlarında buluosun adam 15 dolara bi oyun alıosun adama uo'daki trade screen gibi trade yapıosun

biz toplam 4 kişi aldık hiç bi sorun çıkmadan ve ayrı ayrı aldık. ben 20 rexroth 13 dolara aldı sonuncular 2 si toplam 31 dolara mal oldu

saolasin, dedigin sekilde hallettim bende 25 dolara anlastık adamla, indiriyorum simdi :)
Sosyal ağlarda paylaş

ya günde tamı tamına 120 key dağıtılıyor playdotadan. o key sıraısına ilk katılanlardanım ve hala gelmedi. gidip allahın fakelerine bi ton key dağıttılar ona deliriyorum. alanların idlerine bakıyorum hep oct,2011 nov,2011 yazıyor kayıt tarihlerinde. post atmamış hayatlarında. adaletsizlik ya
Sosyal ağlarda paylaş

daha once soylendi mi burada bilmiyorum ama bilmeyenleriniz varsa belirteyim.
playdota resmi sitesinde 2009 ve 2010 üyesi iseniz ve ayrıca 20 ve daha üstünde mesaj sayınız varsa beta key kazanma yuzdeniz baya artıyor.

Year---||Less than 20 posts|||||||More than 20 posts
2009-----0.1753%--------------------3.0642%
2010-----0.1753%--------------------3.0642%
2011-----0.1753%--------------------0.1753%
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...