Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İlkokul'da gebelik testi

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

İstanbul Büyükçekmece'de ilköğretim okulu 7. sınıf öğrencisi 13 yaşındaki E.K., ''Erkeklerle geziyor'' iddiasıyla Türkçe dersinde olduğu sırada Müdür Y.K.'nın talimatıyla kadın hadecemece alınarak tuvalete götürüldü. Burada kıyafeti zorla çıkarıltılıp zorla idrar örneği alınan küçük kıza, iddiaya göre gebelik testi yapıldı. Baba, başsavcılığa suç duyurusunda bulundu. Savcılık olayla ilgili soruşturma başlattı.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/17646910.asp?gid=381
Sosyal ağlarda paylaş

yok artık, zihniyetle falan geçiştirilecek şeyler değil bunlar. haddini bilmezliğe bak.

iyice bokunu çıkardılar. Böyle it köpek sürüsü bir de eğitim kurumuna okula müdür oluyo okul yönetimine giriyor.

baba yine iyi dayanmış, hukuk falan dinlemeden o müdürü hastanelik edene kadar dövse sonuna kadar haklı yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

yok artık, zihniyetle falan geçiştirilecek şeyler değil bunlar. haddini bilmezliğe bak.

iyice bokunu çıkardılar. Böyle it köpek sürüsü bir de eğitim kurumuna okula müdür oluyo okul yönetimine giriyor.

baba yine iyi dayanmış, hukuk falan dinlemeden o müdürü hastanelik edene kadar dövse sonuna kadar haklı yani.
Sosyal ağlarda paylaş

oha bu gerçek mi?

kendilerinde böyle bir hakkı nasıl bulabiliyorlar aklım almıyor. ne bu cesaret ne bu cüret ya?

erkeklerle geziyor falan ne demek abi, ilkokul bu ya. nasıl bir sapık zihniyetin ürünü bu düşünceler allah belalarını versin. umarım sürüm sürüm süründürürler o beyinsiz,sapık müdürü.
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

Rewendor said:

gerçekten ya sanırım ben tekme tokat girerim öyle bir müdüre, benim çocuğuma öyle bir şey yapacak var ya bütün dişlerini dökerim

beyzbolu sevdiririm ben de tahmin ediyorum. hukukun ustunlugu falan guzel seyler tabii, sikayet etme demiyorum; once dov, sonra et yine sikayet, ama hobi olarak et
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...