Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Seks Otobüsü 34 TN 1992

dusuncelihayvan

Öne çıkan mesajlar

ortamla medya gücü farklı şeyler.

medya gücümüz yok çünkü ses soluk pek çıkmıyor bizde. ekşi gibi önüne gelene saydırıp küfretmiyoruz, ya da uç noktadaki insanlara tahammül etmiyoruz. sırf 2 satır yazı yazıyoruz diye "ben pati yazarıyım olm" diye havalara girmiyoruz. böyle olunca da insanlar pati yazarlığını çok bi halt olarak görüp üstüne titremeye, karakterlerini buna göre tanımlamaya (kendini tanıtırken ekşi sözlük yazarıyım diyen bisürü genç var bu ülkede, birkaç kez gözümle gördüm bunu. bir karakter tanımı bir kişilik ölçütü olarak kullanıyorlar bunu, durumun vehametine bakın, adam o kadar boş insan ki kendisini ancak bir internet sitesi üyeliğiyle doldurabiliyor, oraya gelene kadar kullanabileceği hiçbir şey yok. utanmasa cv'sine yazacak) laf edilince de delirip karşı saldırıya geçmeye çalışmıyorlar, daha pasifiz. üstüne bir de sitemiz forum olduğu için kullanım açısından ekşi kadar kullanışlı değil. Yani orada kısa sürede istediğiniz bir şeyi aratıp hemen bilgi sahibi olurken, burası daha çok sadece güncel konulara yönelik bir tartışma platformu olma yolunda. Evet bizde de arama var da, kullanışlılığı konsepti tartışılır. "Açılmıştı" diye yeni konu açan adamı kovalamaktan başka bir işe yaramıyor genelde. Bir de MMO bilgisayar oyunları konusunda biraz iddialıyız, o da çok kısıtlı bir kesime hitap ediyor. Hoş onu da olmasaydık da Knight Online'cılar burayı bulamasaydı keşke. inci gibi önümüze gelen yere saldırı düzenlemeye, sağa sola haberlere canlı yayınlara baltalık yapmaya falan da çalışmıyoruz. Kendi halimizde muhabbetimizi tartışmamızı yapıyoruz, burada olan da burada kalıyor. Haliyle kimse için ilgi çekici değiliz, haber olmuyoruz.

Ortam bambaşka bir şey zaten, inci gibi ortamımız olmasın zaten bi zahmet. Allah korusun. Ekşi sözlükte de bir gıdım ortam için o kadar çer çöp çekilmez. Buradaki geyik/muhabbet ortamı (her ne kadar son 3-4 senedir bayağı kötü şekilde bozulsa da) çok daha iyi noktada.
Sosyal ağlarda paylaş

Pati'nin bu hali güzel ki zaten, bırakın ekşiyi mekşiyi...Kendi halimizde takılıyoruz işte, gereksiz insanlarla da dolmasına gerek yok buranın...
Ayrıca buranın MMORPG tabanlı bir forum olduğunu unutmayın, en azından kurulurken bu çatı altında birleşmişti insanlar, aynı kafadan güzel bir grup işte:)
Sosyal ağlarda paylaş

pati inciden seneler once vardi, eksi sozluk yeni duyulmaya basladigindada vardi

pati direk underdog mekan, genel olarak ayzarlar zaten underachiver direk hani eksinin cakma entelleri ile karsilastirilmiycak derecede iyi okumsu adamalr var burda, coguda iyi ama hakettiklerinin altinda mevkilerde

peki bu kicikirik siteler unlu olduda pati niye unlu olmadi?

isin o kismi bir pazarlama faciasi tamamen, kedi sacma sapan isler yapti, oatinin farklilasma noktalarini koreltip yonja ya, sozluge yaklastirmak istedi ama pati pazardaki oyun sitesi boslugunu cuuuk diye dolduruyordu o vakit, her MMO icin duzgun site acip bunlari guncellemeye devam etseydik cidden en azindan turk oyun sektorunde en sozu gecen platformlardan biri olurdu bura, cokta iyi oyuncularimiz var zaten hani yarin oburgun turkiyede oyun sektorune el atip oyun yapalim desem suphesiz burdan bakarim adamlara

ikinci neden ise cok kapali bi komunite olduk, yeni uyeler oldukca zorlaniyor, bati tarzinda egitim almis, bati kulturu ile icice buyumus yabanci dili muhtesem adamlar var burda, standart bir turk genci ile aramizda ucurum var yani, burda barinabilmesi mumkun degil emege saygi teraziye tik diyenlerin. bunun yaninda 10 sene icinde pati kendi kulturunude olsuturdu, berabe rbuyudu burdaki insanalr yenileri aralarina alma sansi gittikce azaldi, bugun patiye yeni girip barinabilmek icin hem o kaliteyi yakalamak lazim hemde burdaki hicbirseyi begenmeyen insanlara kendini sevdirebilmek, zor tabiki buda o yuzden cok yeni gelen adam goremeyiz burda

ucuncu sorun ise pati forum, okumaktan nefret eden bir millete 3 cumleden fazla birseyler okutmaya calismak cilginlik direk, yilmaz ozdil gibi yazmak lazim bi basindan bi sonundan okusunlar diye, gecen bonbon un yaptigi gibi 10 sayfalik WoT doserseniz gitmiyor tabi (wheel kirildi benim skiplicem diye)

fromTR olsun donanimhaber filanda o yuzden sosyal medya oalrak cok populer degil, forum gitmiyor bizim millete iste sozluk olsun 2 cumlede lafi sokiyim, 2 cumlede okiyim seviyor millet
Sosyal ağlarda paylaş

Sitenin adı ve rengi değişse bisi olur mu acaba?
Üyelik de davetiye ile olsa misal.

2 radyo 100 kadar da site reklamı ver, bi de asparagas ruh hastası bi mevzu yaratıp gazetelere ve tv ye haber olmasını sagla.. 2 haftada 2 milyon üye diyorum..

Bu arada ekşinin sahibi yurt dışında cok büyük bi firmada calisiyormus. Kariyer o biçimmis. Birden site patlayınca reklam gelirleri abarmis. Adam da direkt işi bırakıp tr dönmüş. Para sayıyor suan..

edit: başlıcam bu t9 klavyeye arkadaş..
Sosyal ağlarda paylaş

Paticiğe ilk girdiğim zaman , 2002 falan "paticik forumları türkiyenin en büyük forumları. 100.000 üyesi var" diye birşey okuyup girmiştim :D

Beyler biz ekşi gibi patlama yapsak inanın anamızı ağlatırlar. Şu ortamdan da eser kalmaz. Yeri geliyor acaip şeyler yazıyoruz valla üzerler bizi.
Sosyal ağlarda paylaş

Aket-Atum said:

olm millet ekşisözlük yazarıyım diyip kız kaldırıyo, düşünsene biz paticikte madalyam var desek kısmetimiz nasıl açılırdı adfasdfasd

lol

Rewendor said:

paticik dersen zaten baştan kaybettin, gay kaldırırsın ancak

isim sakat kafadan.

lol

Ardeth said:

çılgın proje seks otobüsü mü acaba

ilginç olurdu
Sosyal ağlarda paylaş

aman abarmasın bizahmet.
Bunu patlatan adam, gökçe yani benim okuldan arkım zaten, nası bi tip olduğunu ben bilirim de olaya hak verdiğim için dökmüyorum çarşaflarını meydana.

nese, pati kalsın böle. Aslında biraz bişiler katsak ortama, ne bileyim döküman zart zurt upload etmeye başlasak çoşar buranın trafiği
de gerenk yok
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...