Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sümeyye Erdoğan'ın kaş göz hareketine kıllanması

mani

Öne çıkan mesajlar

Mithat said:

Konu 1 terbiyesiz (ki buna hepımız hak verıyoruz chp-akp degıl olay eger durdurup konusuyorsan el kol goz hareketı yapıyorsan elbette sorun var) oyuncunun hareketleri nasıl oldu da 150 kişi birden terkedip TURBANLILARA ZULMEDILIYOR dıye medyaya sunuldu?

Türbanlı range roverlar mı azaldı bu aralar biraz daha mı jip gerekiyor anlamadım ki.

abi olay türban değil adamın terbiyesiz olduğuydu zaten bunu kabul ediyosak ben bundan farklı bişey söylemedim ki. akp de türban acıtasyonu yapıyo ama bunun yapılmasına izin veren milliyetçi partilerde aynı şekilde cumhuriyet gidiyo diye prim yapıyo hiç farkı yok o başka bi konu.
Sosyal ağlarda paylaş

O başka konu degil işte adam terbiyesiz olursa bu adamın terbiyesizligine yorumlanır peki sümeyye (a.k.a 20-25) ne dıyor? bızım tok oldugumuza turbanlı oldugumuza sakızımıza ayakkabımızın hemen o ucunda ki fırfırlara taktı. E adamın yaptıgı hatayı sen tamamen bir siyasi görüşe bir simgeye bir arbedeye cevirirsen bunda adamdan daha vahimdir durum

adam sataşıyor sümeyyeye
sümeyye satasıyor bu toplumda türban takmıyan herkese ve turbanlıları koruyup kollama vakfi sahibi olarak gosterıyor kendını. Sorunumuz burda eger sende dıyorsan ki türban acıtasyonu yapıyor bu hatunun konu terbıyesız bır oyuncuyken turbanlılara vahvah konumuna getirmesi evet yanlış o zaman şöyle anlaşıp konuyu bitirip herkesi mutlu edebiliriz

oyuncu sakız makız yalan terbiyesizmiş siyaset yapmış ama birtek o an sümeyyeyi rahatsız eden bir durummuş bu

sümeyye bunu almış türbanlılara yazık vah vah bak boyle tipler hep bıze kötü davranıyolar bizi koruyun bız burdayız dıye bütün türkiyeye salmış ki söylemese kimse bilmicekti boylece türbanı desteklıyen herkes akpye oy versın bır daha ki secımlerdeye baglanmıcaktı konu.
Sosyal ağlarda paylaş

E peki sümeyye nin sıf sümeyye oldugunun farkında olması gerekmıyor mu? Olay o zaten ben yapsam kimse iplemez ben yapsam hatta haklıyım yapınca ama olay bakın imam gaz kaçırdı haydeeeee. Durumuna baglanmaması açısından sümeyye bir başbakan kızı gibi davranmak yerine mahalle hatunu gıbı tepki vermemeliydi. Bu haberın televızyonlara vs yansımaması ve kesınlıkle TÜRBAN meselesinden uzaktan yakından alakası olmaması gerekıyordu.

Şimdi son olarak

tiyatrocu terbiyesiz
sümeyye globalleştirmese orada halletseler haber olmasa ve türbanlılara kötü davranıyolar dıye herkesın önünde acıtasyon yapmasa (ne hikmetse secımlerde yaklasıyor) daha ıyı olurmuş kız haklı ama verdigi tepkiyi yanlış vermiş daha efendi bir isyan olabilirmiş .

Şunda anlaşalım valla içimde kalıcak su kadar sayfa ugrastım gerı kalan kısıler basaramadıgını ben basarıcam ve uzlasıcam senınle.
Sosyal ağlarda paylaş

Myshkin said:

faşizm ne güzel bir kelime ya, herkes herkese faşist. faşistsin, faşistim, faşist.

hem suçlu hem güçlü meselesi.
faşizm'in ne olduğunu umursamadan "AHA TÜRBANA LAF ATTI! DEMEK Kİ FAŞİST! PİS CUNTACI!" diye dalıyorlar hemen.
çünkü insanları faşist diye suçlarsan zaman, vakit, taraf, yeni şafak vs seyircisine oynamış oluyor :)

mahalle kavgasına çeviriyorlar işi, tek bildikleri o.

ha bi de konuyla alakalı resim :P

http://i.imgur.com/ixzCp.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

tiyatrocu salona mass curse atmasa ortada zaten bi sorun yoktu. benim söylemek istediğimde türban değil bunun çok varyasyonları var. orada birisi kürt diyede laf yiyebilirdi, orada birisi küpe takıyo diyede laf yiyebilirdi önemli olan açık kapı bırakmamak sen bırakıyosan sonra sümeyede ofsayttan gol atıyosa niye attı diye sorulmaz ofsayt yaptırana hesap sorulur.
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu tamam adamı geç ofsayt falan bunlar yanlış ornekler

Sümeyye sence bunu kamuya açıp konu türban degilken konuyu türban diye göstermesi yanlış degil mi? Seçimler yaklaşırken sümeyye ilgi çekmeye calısmıyor mu coooook alakasız bır olay sonucu durumu türbana baglıyarak?

Söz konusu olay kürt olması küpe takması olamazdı neden mi? cunku konu türban degil dedigim gibi sümeyye dunyanın en minisi ile hatta bikini ile gelse (ki bu senın annen ya da ofsayat orneklerın gibi aşırıdır) ve her tarafını oyuncuya gosterıp 'bak nelerım var' dese yıne olay erdogan olmasıyla ilgili neden mi? cunku toklar cunku 20-25 gıdıyor cunku gemicikleri var cunku bim gibi buyuk marketın ortagı bunlar. Yani anlatmak ıstedıgım sümeyyenin tek amacı türbana ve akp türbanın savunucusudura ılgı cekmek ıcın yanlış yerde yanlış konuyu kullandı.

Simdi gel bir daha cevapla sen şunu bana 'Sümeyye 1 tiyatrocudan nasıl oldu da türbana baglıyarak acıtasyon yapabiliyorda biz bu kadar sorunumuzu dile getirdigimizde kimse iplemiyor?'
Sosyal ağlarda paylaş

LathspeLL said:

Abi birde kız "sanatçının seyirci sakız çiğniyor diye oyunu durdurup laf etmesi dünyanın neresinde görülmüş?" demiş. Sen dünyayı ne zaman gördün, kültür sanat'ı nerde gördünde yorum yapıyorsun derler adama.

adamlar amerikada yaşıyor abi, vardır bir bildiği muhakkak.
Sosyal ağlarda paylaş

nasıl bdp liler her olayı kürt haklarına bağlıyosa, nası chp liler herşeyi atatürk e ve cumhuriyet devrimlerine bağlıyosa sümeye de ordan bağladı. çok basit bişey bu rte nin kızının olayı bu tarafa çekmesi neden hayret ettiriyo seni mithat? kaldı ki bu açık kapıyı bırakan da tiyatrocu tolga dan başkası deil.
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam o zaman diyebilir miyiz 'Her konuyu kürt olmasına baglıyan bdpli, her konuyu Atatürk'e baglıyan chpli ve her konuyu Türbana baglıyan akpli hatalıdır. Bir kişi , bir ırk ve bir bez parçası hiç bir partiye ait degildir ve savunma hakkına hiç bir parti sahip degildir'

Bunu dıyebilir miyiz? En türban parti akp olsun en Atatürk parti chp olsun en kürt parti bdp olsun yıne bu duruma ragmen yanlıştır dıyebılır mıyız?
Sosyal ağlarda paylaş

tiyatroda olur böyle şeyler diyorsun, "SENİN ANANA BACINA YAPSALAR NE HİSSEDERSİN!" moduna giriliyor.
böyle bişi olsa da seyircilere ve diğer aktörlere ayıp, öyle çekilip gidilmez diyorsun, "İYİ DE TÜRBANLILARI EZİYORLAR! PİS FAŞİSTLER BÖHÜHÜHÜHÜHÜHÜ!" diye ağlanıyor.
babası iktidar partisinde başbakan diye fors kullanıp tiyatrodakilere baskı yapılması yanlış diyorsun, "SİZ ZATEN CEHEPELİSİNİZ O YÜZDEN BÖLE BÖLE" deniyor.

cidden at gözlüğüyle bakanlarla tartışılmaz, enerjinize yazık.

bu olayı daha büyüteekler, siz ne derseniz desin zeytinyağı gibi üste çıkacaklar.

çünkü seçim kozu buldu adamlar.
bak bak türban mağdurluğu oynuyacaklar bu şekilde.

heyooo!
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

Bir kişi , bir ırk ve bir baş örtüsü hiç bir partiye ait değildir.

bunu diyebiliriz ama bunun senin bana dedirtmen hiç bi işe yaramıyor şu 18 sayfada geri kalan insanlar başta olmak üzere tüm ülkenin bunu demesi lazım. ben derim tiyatrocu tolga demezse hiç bi işe yaramaz bu yüzden demokrasi gerçekten çok işe yarıyor toplumun genel algısını ortaya çıkartabilmek için.
Sosyal ağlarda paylaş

Napolyonn said:

Mithat said:

Bir kişi , bir ırk ve bir baş örtüsü hiç bir partiye ait değildir.

bunu diyebiliriz

bunu dıyebılıyosak sümeyye bir bir baş örtüsünü savunma hakkına sahip insan degildir derim ve uzaklaşırım.

Bu arada elbette şuan var olan hiç bir siyasi parti o utopya türkiyeyi oluşturamaz çunku ınsanlar zaten bır cok konuda hatalı ama konumuz o degildi sunu dedın ya sen ben artık mutlu mesut bır ınsan olarak gıdebılırım buradan sakinleştim ve soylettırdım sana şunu.
Sosyal ağlarda paylaş

Napolyonn said:

işte benimde sölemek istediğim o başörtüsüyle alakası olmayan bi olayda o oyundaki oyuncu sümeye başörtüsü takıyo diye takmış. o salon en az 100 kişi alıyodur üstte balkonu da var balkonda en az 70 alıyo. 170 kişi arasından sen gidip iki tane başörtüsü takmış kızı parmakla gösterip "kimi tok" dediğinde koskoca bi grubu zan altnda bırakıyosun. bide ordaki oyuncunun görevi siyaset yapmak deil oyununu oynamak. insnlar siyaset görmek istese meclis tv açar, genç osman a gitmezler. hepsini geçtim tef çalıp koyduk diye hareketler yapmak ne ya saçmalığın son raddeleri ve bunu savunuyosunuz.

sevgili yandaş,

kimi tok dendiğinde, gemicikleri, yumurta ithalatçılarını, mısır baronlarını, vergisiz elmas satanları es geçmeni anlıyorum nede olsa bir yandaş olarak ilk görevin vatan soyulurken kendi payını aldığın sürece padişahım çok yaşa demek de "kimi tok" lafından başörtüsünü nasıl anlayabildin işte onu açıklamak mevcut fırıldak yandaş konjöktüründe bile zor.
Sosyal ağlarda paylaş

1. sırada otururken, oyun sırasında sakız çiğnersen BEN olsam direk atarım salondan dışarı, bu kadar büyük saygısızlıktır, HAYVANLIKTIR bu direk. Bunun lamı-cimi yok. Napolyonn senin geldiğin yerde nezaket kuralları olmayabilir tabi orasını bilemicem. (yada bilicem ama bilemicem dicem.)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...