Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Assassin's Creed III

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
  • 4 ay sonra ...
aynen bende oynuyorum bu aralar ama oyunu pek sevemedim

şehirler, yapılar falan çok tırt. tırmanasın gelmiyor. daha çok ormanda geçiyor zaten görevlerde

nerde brotherhood'daki akıl dolu platform bölümleri. bir maya tapınağı bölümüne geldim, o bölümlerin yarısı etmiyor yani. uğraşılmamış bu kısımlarla.

connor'da character development düşük aslında antagonist karakterler hiç fena değil iyi hatta. connor gerilerinde kalmış. ama american history hiç ilgimi çekmiyor. muricalılar çıkarmışlar oyunu zaten

ağaçta falan gezinme güzel.

birde naval combat hakkaten olmuş hatta oyunun önüne geçmiş direk
Sosyal ağlarda paylaş

ne kötü oyunmuş bu ya. hikaye, kurgu, mekanlar, karakterler, level design, setup kötü birde bug dolu. her yönüyle kötü. mass effect 3'ten bile kötü. naval battle dışında kayda değer birşey yok. zaten onla uğraşmaktan ac'in en önemli unsurlarını geri plana atmışlar, önceki oyunlardan geri adım olmuş resmen. zaten 4'te iyice captain jack sparrow falan olacaz sanırım, doğru olanı yapmışlar. ubisoft bir daha ac oyunu yapmasın bizi kanser etmesin pls. basite indirgenmiş level designları geçtim birde kanser edici bölümler var. sizın pess almıştım birde meh. bir daha oyunu bitirmeden dlc falan almam.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Xenus said:

ne kötü oyunmuş bu ya. hikaye, kurgu, mekanlar, karakterler, level design, setup kötü birde bug dolu. her yönüyle kötü. mass effect 3'ten bile kötü. naval battle dışında kayda değer birşey yok. zaten onla uğraşmaktan ac'in en önemli unsurlarını geri plana atmışlar, önceki oyunlardan geri adım olmuş resmen. zaten 4'te iyice captain jack sparrow falan olacaz sanırım, doğru olanı yapmışlar. ubisoft bir daha ac oyunu yapmasın bizi kanser etmesin pls. basite indirgenmiş level designları geçtim birde kanser edici bölümler var. sizın pess almıştım birde meh. bir daha oyunu bitirmeden dlc falan almam.

Aynen. Aşırı kötü ya. Çıkan en kötü ac oyunudur bu net. Rezalet ötesi leş bi oyun, oynamak bile gelmedi içimden sildim de kurtuldum, bi oynarken sıkılıyorsan o oyun iğrençtir.

xbox gold üyelere AC II dağıttı mesela geçen ay, onu oynuyorum bundan 1000 kat daha güzel her yönüyle oynatıyor
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Neredeyse oyunu bitircem hala başta verdikleri axe ile oynuyorum :D
Eski oyunlarda silah armor upgrade etmeden bi yerden sonra zorluyodu bunda neden böyle olmuş.
Birde bu land trade için sadece tek bi trader var mal gönderebildiğimiz nasıl artıyor bilen varmı? Gerçi pek bi getirisi yok ama işte hoş oluyo crafting fln.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...